Skocz do zawartości

desura


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnie jak część z was wie chce wydać gierkę na desurze, przeszedłem przez 1 etap,

teraz mam regulamin i jakieś pierdołki których nie do końca rozumiem, jeśli jest ktoś tu bardziej obeznany był bym wdzięczny za pomoc.

 

 

1. Czy coś się płaci desurze za hostowanie gry (tzn ala goggle store 80zł czy też steam 200$)

czy jedynie pobierają ileś tam procent z sprzedażny gry (ile tego nie znalazłem w umowie)

 

 

2."Desura may retain a copy of all Applications, and may continue to make each Application available for download and use through each Subscribed Account for that Application which exists as at termination without the need to pay any additional amount;"

 

czy to znaczy że pomimo że mnie wykopią z desury to dalej będą mogli tą grę sprzedawać?

 

 

3."Publisher must cease use of and return to Desura all of Desura's Confidential Information within 14 days of the termination or expiry of this Agreement."

 

ale że niby jakie?

 

 

4. "Where a Chargeback occurs after Desura has paid Publisher for the relevant sale, Publisher must pay Desura the Revenue Share Proportion of the amount of that Chargeback and any outgoings. Desura may set off such amounts against any amount that Desura owes Publisher under this Agreement."

 

czyli rozumiem że jak ktoś zgłosi wzrost pieniędzy mam je oddać desurze ale nie ma tu czasem jakiś ukrytych dodatkowych kosztów?

 

"set off such amounts against any amount that Desura owes Publisher"

 

no i czy czasem nie jest tak ze ktoś kupił grę kasa za tą kopie jest jeszcze na koncie desury a ja muszę pokryć z własnej kieszenie jeśli pojawi się zwrot?

 

 

5. tu mam taką fotke na czerwono zaznaczyłem bzdeciki których nie rozumiem

untitled.png

co wpisać w company jeśli nie mam żadnej zostawić puste?

 

Oco chodzi z notes i intermediary

 

czym jest payment minimum (pomimo iż niby jest opisane w regulaminie dalej tego nie rozumiem)

 

reporting day zgaduje ze chodzi o coś w rodzaju podsumowania sprzedaży

 

revenu share proportion tego to zupełnie nie wiem o co chodzi

 

tak samo referer bonus

 

 

troszkę długi to wyszło ale pamiętam ze jest tu chyba parę osób które już wydały grę na tej platformie więc może pomogą

lub taki TeeGee doradzi jakiś lepszy sposób :3 było by miło

 

w każdym razie z góry dzięki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że tu praktycznie nikt nie wydał gry na tej platformie, podpowiem, że po prostu genialnym pomysłem byłoby spytać support Desury o jakiekolwiek niejasności ;)

 

referer bonus to 15% więcej dla ciebie jeśli ktoś u nich kupi wchodząc np. z twojej strony internetowej. Bez tego dostajesz 70%

 

 

2. to znaczy, że nawet jak z aplikacją coś się stanie to ci co kupili nadal będą mogli grać

 

1. nic się nie płaci, a pisali gdzieś, że się płaci? wyskoczyło ci okienko do zapłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt 2 to informacja, że jeśli rozwiążesz z nimi współpracę, oni nadal mogą udostępniać Twoją grę dla użytkowników ją posiadających, nie płacąc nic za to Tobie, nie ma nic o prawie do dalszej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...