Skocz do zawartości

Zablokowane GO!


Mentoss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomyśli się nad jakimiś działkami i możliwością strzelania, a aktualnie, jako iż nie sądziłem, że będzie mi tak zaj****ie szło, skończyłem cele, które postawiłem sobie na piątek... Screeny z menu, lobby i gry przez IP 127.0.0.1 dam w edicie.

 

Edit:

 

MENU

GOs4.png

 

LOBBY

GOs5.png

 

ROZGRYWKA WIELOOSOBOWA

GOs6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ no nie wiem. Jak na razie nie siedziałem wgl. nad zadnymi prawdziwymi językami programowania. Trudno mi będzie raczej tak z miejsca serwer napisac... Pz tym wszystko ładnie działa, choc bd musiał lekkiej optymalizacji dokonac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz rozdzielczość z 1280 na 1024 bo troche prze kosmiczną dałeś... albo poprostu zrób możliwość wybrania rozdzielczości... jest ktoś chętny do gry?? zagrał bym w to ale nie mam z kim... piszcie na PW jak cosik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

port 12348. W wersji na ośmiu graczy jest możliwośc zmiany, ale niestety nie wiem jak to zoptymalizowac... btw. w dwóch graczy na dwa kompy tez sa lagi u klienta ??

O rozdzielczosci tez myslalem, ale do tego jeszcze troche czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

disable screensavers and power saving actions mam włączone.

 

przy wyjściu z rooma się niszczy, a w create obiektu tworzy.

W grze wykorzystano system iLights wykonany pierwotnie przez Dawiddsa z GMClanu.
Zmieniłem go trochę, ale niedużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany są tam co stepa... do surfacesa dodajemy przecież światełka, a ich ruch zmienia sie co chwile. Poza tym właśnie zrobiłem możliwośc wyłączenia surfacesów w opcjach...

 

Edit: dam jeszcze, żeby sprawdzał, czy istnieje surface przed narysowaniem.

 

Edit2:

 

TheMarcQ:

wyświetla, że nie zna zmiennej global.sfShadow, że chce rysowac na nieznanym surfie, czy że chce rysowac nieznanego surfa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...