Skocz do zawartości

Kariera gangstera


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

co byś jeszcze chciał exclife moze jeszcze pomoc ??? nie jatem durniem aby udostępniać całą nieskompilowaną gre

hahaha to zes mnie rozsmieszyl!!!

tak bardzo sie napracowales?Ja sciagne sobie engine i mam wiecej niz w tym twoim.Dodales sobie jakies motylki i motory , wszyscy robili gre za ciebie z forum czlowieku przemysl sobie wszystko ... gry nikt za ciebie nie zrobi!daj sobie narazie spokoj z ta kariera zabierz sie za robienie pinballa ... i jeszcze niechcesz dac pliku gm6...kto by chcial... przeciesh to jest ten sam plik co ja mam ( sciagnete engine i skopiowany samochod zamieniony na motor) ....

 

to tyle , sorry ze bylem za ostry ale jak dla mnie to nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Simon:

Czytam ten wątek i stwierdzam, że przesadziłeś. Nie chcesz udostępniać pliku gm6, bo się boisz, że ktoś podkradnie Ci grę? Już wcześniej pisałem, że jakoś nie ma w twojej produkcji podziękowania co do wykorzystanego przykładu silnika gta. Krótko mówiąc jesteś hipokrytą.

 

Ostrzeżenie i blokada postawania na 7 dni. Masz wystarczająco dużo czasu nad przemyśleniem swojego postępowania. Zachowujesz się zbyt arogancko w stosunku do innych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:blink: Do samochodu wsiada sie bardzo trodno..

Jak zrobic zeby Ulatwic wsiadanie do samochodu??

 

A co do gry :lol:

Samochody jezdza bokiem a motory to juz niepowiem ;P

 

Pozatym napisales by Simon a ta gra ktora przerabiasz miala prawa altorskie (wypadalo by wspomniec ze jest to edit gotowca :angry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...