Skocz do zawartości

jak zrobić ładną grafike?


trolu122

Rekomendowane odpowiedzi

@Crack: Odejdź i umrzyj.

Jeszcze trzeba umieć odpowiednio cieniować. To nie tylko stawianie kresek w innym odcieniu.

miecz.gif

Taki mój mieczyk :P To jest miecz, a nie to, co ty dałeś.

 

Szczerze? Miecze Crackkk'a-GM bardziej mi się podobają. A w grze proponuje zrobić bardziej proporcjonalne do bohatera. Nie widziałem miecza 3x większego od człowieka, który na dodatek nosi do w jednej ręce.

 

@Syliusz: wydaje mi się, że w Paincie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Bez znaczenia w jakim programie robisz... (odnośnie pixelartu) Praktycznie każdy inny program, ma to co paint... Tylko że mi paint na szczęście wystarcza... bo potrzebuje jedynie ołówka i kilka dodatków... :P Więc rysuj w jakim chcesz, ale od podstaw proponuje painta... bo to właśnie dzięki swej prostocie - jest taki niezawodny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Miecze Crackkk'a-GM bardziej mi się podobają. A w grze proponuje zrobić bardziej proporcjonalne do bohatera. Nie widziałem miecza 3x większego od człowieka, który na dodatek nosi do w jednej ręce.

O to właśnie w tym mieczu chodzi. Jest do mojej gry i ma sprawiać wrażenie potężnego. Dlatego jest taki wielki.

 

A co do mieczy Cracka, są nieproporcjonalne. Za duże i wąskie ostrze względem trzonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...