Skocz do zawartości

Animacja ziomka


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja chcę animacje tego ludka jak:

-gdy stoi, i po chwili leży sobie z nudów

 

-chodzi na boki

 

-skacze

 

a jak chodzi po bokach i skacze to nie może mieć ręce w kieszeni :confused: dziwnie to wygląda

 

rozumiecie co to animacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej znajdź sobie jakiegoś sprita, bo za ciebie nikt nie zrobi animacji - a coś wygląda, że masz wysokie wymagania....

 

i po chwili leży sobie z nudów
A żeś palnął xD Czy to przypadkiem nie było w Ice Tower?...

 

rozumiecie co to animacja?
Podejrzewam, ze rozumieją bardziej niż ty, ale dla nich to logiczne, że nikt za ciebie nie narysuje tak wielu animacji, szczególnie biorąc pod uwagę twoje wymagania...

 

a jak chodzi po bokach i skacze to nie może mieć ręce w kieszeni

Chyba rąk w kieszeni...

 

Zresztą grafika do takiego hitu powinna być oryginalna - rysowana przez ciebie ;]

 

PS: I sugestia odnośnie gry: Po co robisz tandetną podróbę Ice Tower? Nie lepiej stwirzyć coś oryginalnego?

Rozumiem, że bardzo lubisz Ice Tower, ale bez pprzesady że robisz grę nawet z takimi samymi animacjami (pomysł na animację - jak bohater sobie "leży z nudów")... Nie no masz oryginalną myśl - "odzyskać ziomalską czapkę [...]".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań sie mnie czepiać do bulwy nędzy, ja Ci nie komentuje twojego mini volleya zresztą ten twój system replayow był niedobry(sprawdzałem twoj silniik ktory mi dałeś) :(

Nie robie podróby Icy Tower może jest podobna.

Sorki za offtop

Sirluki mi na pw pisał, że jak będzie miał czas to w tygodniu się postara, więc zamykam narazie chyba, że Sirluki zrezygnuje.

 

Zresztą grafika do takiego hitu powinna być oryginalna - rysowana przez ciebie ;]

A co :P, przecież dobrych mam grafików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zresztą ten twój system replayow był niedobry

A to ciekawe... dlaczego nawiązujesz do mojej 1 gry...?

 

Zresztą to nie moja wina że jesteś lamerem.

 

A żebyto nie był spam:

 

Nie potzrebny ci rzut z prawej i lewej, użyj image_xscale :]

 

PS: O przypomniałem sobie. Ty klnąłeś na mnie na PW - pisałem do gnyska - ale nie odpisał... napiszemy do pozostałej dwójki adminów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: mowilem sie zebys sie odczepil....klnalem na Ciebie nie(ale przeklinalem), raczej powiedzialem do Ciebie "Marudna mendo" bo juz marudziles i mnie nudziles...jesli Cie urazilem to przepraszam.

za pomoca tego mozna to zrobic:

 

Potrzebuje tylko animacji jak chodzi po lewej stronie i prawej :] czyli zaanimowac te ludziki co widac je po boku.

 

kopialudzikdr0ql6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...