Skocz do zawartości

Problem z USB xO


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sony ericssona k750i zainstalowałem sterowniki z płyty dołączonej odrazu do komurki, nie wiem dlaczego komputer nie chce mi wczytać komurki..

Powie ktoś co jest źle?

Musisz podłączyć komórkę kablem USB .

Jak to zrobisz to napisz czy reaguje na podłączenie do kompa.

Btw komórki nie komurki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że zazwyczaj w przypadku problemów z USB w Windows XP wystarczy wgrać Service Pack 1 jak się takowego nie ma. Automatycznie się rozwiązuje sporo problemów :) .

A co do bluetootha i irdy -> transfer plików jest dużo prostszy, wygodniejszy i szybszy przez kabel usb. Zresztą, jak się ma taki telefon jak K750i, czyli z zewnętrzną kartą pamięci, to najprostszym rozwiązaniem jest włożenie takowej do czytnika kart Memory Stick Pro Duo :) . W przypadku jak czytnik obsługuje tylko Memory Stick Duo (co jest najczęściej spotykane), to wystarczy użyć adapter, który jest dołączany do karty pamięci wraz z telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno miałem [nie]przyjemność naprawiać sąsiadowi 2 kompy.

Format, instalacja na czysto, stery.

Radzę sprawdzić czy na płycie do twojej płyty głównej nie ma sterowników do USB2.0.

Jeśli są to zainstaluj.

Jeśli nie to zobacz w mendedżerze urządzeń czy któreś ma niezainstalowane stery [ taki wykrzyknik ].

Jeżeli jest cokolwiek takiego. Daj żeby system sam wykrył do niego sterowniki .

Miałem tak z dźwiękiem. Ściągałem 1000 różnych wersji sterowników i okazało się w końcu że winda sama sobie dobiera od siebie. Wystarczyło zajrzeć do menedżera i voila:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...