Skocz do zawartości

Zablokowane Strona do Ocenki


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Kod strony strony - 1/5: Gdzie jest określenie typu dokumentu? Gdzie znacznik html? Czemu jest parę znaczników body? Ta strona nie powinna w ogóle działać! Wpisz w wikipedii html lub xhtml i będzisz tam miał podane prawidłowe szablony.

 

Wizualnie - 2/5: Pierwsze wrażenie lepsze, kolejne coraz gorsze. Chyba nie tak to miało wyglądać:

capture1kb6.th.jpg

 

Jak dla mnie za dużo pustego miejsca. i nie wiem czy czarny kolor + aktualne tło pasują do siebie. W każdym bądź razie w tym okienku po prawej powinna być ta sama czcionka co na reszcie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: zmień przeglądarke i...szablon Fall

 

To strona ma być dostosowana do każdej przeglądarki, nie przeglądarka do strony :huh:

 

Jakoś mi się nie podoba :/ Nie ma tego "czegoś". To okno mogłoby być większe (tzn. trochę szersze - może 80-100 pikseli). Dodaj logo, ono by tutaj wiele zmieniło :)

 

Póki co: 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w niej nic ciekawego, czegoś co by sprawiło iż czytelnik tej strony miałby tu jeszcze powrócić..

 

A o kodzie to w ogóle lepiej nie mówić.. Polecam http://www.kurshtml.boo.pl jest to chyba najlepszy kurs jaki istnieje, a przy okazji możesz nauczyć się css i xhtml'a..

 

Stronę oceniam na: 2/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...