Skocz do zawartości

Blender , potrzebna pomoc /blender&gm


Driger

Rekomendowane odpowiedzi

No to czytalem tutki rozne i inne rzeczy o tym lecz , co najlepsze , nigdzie nie moglem znalesc odpowiedzi na ten wlasnie moj problem .

 

Jak juz mam takie cos

 

o to

 

to i chce malowac to poprostu tego "daszka" powiedzmy ze to dom jest :S , tak wiec tak jak na drugim rysunku to nie ma , no i wogole jak daje podglad tez nie ma , no jak to zrobic aby te kontury staly sie bryla czy jak to tam okreslic ..

 

 

A i jeszcze jedno pytanie , czy modele z blendera mozna wczytac w GM ?

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czytalem tutki rozne i inne rzeczy o tym lecz , co najlepsze , nigdzie nie moglem znalesc odpowiedzi na ten wlasnie moj problem .

 

Jak juz mam takie cos

 

o to

 

to i chce malowac to poprostu tego "daszka" powiedzmy ze to dom jest :S , tak wiec tak jak na drugim rysunku to nie ma , no i wogole jak daje podglad tez nie ma , no jak to zrobic aby te kontury staly sie bryla czy jak to tam okreslic ..

A i jeszcze jedno pytanie , czy modele z blendera mozna wczytac w GM ?

 

Z gory dzieki za pomoc

 

Trudno ze double post , ryzyk fizyk , bedzie warn czy nie , co mnie to ;p

Ale bardzo mi zalezy na tym , a temat juz spadl , moze ktos teraz by wiedzial , nie to trudno :P

 

 

@Ah juz "wsio" wiem , Raistin ale dzieki tobie przypomnialem sobie o dzieleniu ekranu ;D No to teraz znow zarwane noce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podejście :P.

Musisz stworzyć texturę. Zrób sobie split screena głownego i zaznacz zakładkę UV/Image Editor.

Wchodzisz w tryb UV Mapping i zaznaczasz odpowiednie face'y i teraz wybierasz image/paint texture i sobie "maziasz".

Co do Gm'a to wyexportuj do obj, apotem marzipanem na mod. Zanim zaczniesz maziać jescze musisz zunwrapować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...