Skocz do zawartości

Seven Games - POSZUKIWANIA CZŁONKÓW


Dawidds

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje członków do mojego teamu - a ciut lepszej nazwie niż GrelaGames - a mianowicie Seven Games.

 

1. Strona WWW - gotowa w 80%... jak skończę to dam edita :P

 

2. Stanowiska - najważniejsze :]

 

a) Prezes - raczej nie mam zamiaru "klasyfikować" osób. Niech każdy ma równe uprawnienia i tyle :D Ale formalnie niech będzie Dawidds (w razie ewentualnego... nie wiem, buntu teamu - skończyliśmy projekt w 90%, wszyscy mają źródła i się kłócimy, że każdy sądzi, że to on jest autorem :P Ale historyjka.... to taki przykład.....)

 

b ) Programista: Dawidds, TUTAJ POSZUKUJEMY KANDDATA

 

c) Grafik: Dawidds, TUTAJ POSZUKUJEMY KANDDATA - grafik ze mnie mizerny.... jestem dość dobry w czymś typu logo gry, fajne tło do menu, dobra tapeta,a le o grafice do gier mam blade pojęcie xD )

 

d) Betatester: TUTAJ POSZUKUJEMY KANDDATA

 

3. Wymagania

 

a) WYMAGANIE OGÓLNE: Stały kontakt. Myślę, że napewniejszy byłby...... chat na WWW :D Lepszy niż GG itp - ja nigdy nie lubiłem GG.... pozatym, jedny lubi Skype, drugi s kolei GG.... a przeglądarkę mają chyba wszyscy :P

 

Pozatym: Zaufanie. To oczywiste, że każdy dostanie źródło gry, choćby po to, aby dorobić lewela, poprawić trochę silnik.... nawet grafik ma zwykle jakieś pojęcie o GML'u, i dostrzerze jakis błędzik : )

 

b ) Programista - Tutaj nie wymagamy zbyt wiele, aczkolwiek nie obrażę się, jeśli dołączyłby ktoś "extra" :rolleyes:

 

c) Grafik - Tutaj nada się niemal każdy. JAk już mówiłem, obecny grafik (czyli ja xD) Ma dosłownie zerowe pojęcie o grafice do gier.

 

d) Betatester - także nada się niemal każdy.

 

4. Projekty

Aktualnie pracuję nad jednym projektem - The Impossible Game. Ma to być platformówka z podwójnym skokiem, wyrzutniami, platformami w ruchu, działkami laserowymi, laserami itd...... jest tego trochę.

Ma to być gra (co można wywnioskować z tytułu) niemal niemożliwa do przejścia :P Na początku oczywiście będą prostsze lewele, ale potem nie będzie łatwo.....

 

Gra jest oparta w 50% na silniku ściągniętym z internetu - niestety, nie wiem nawet, kogo dodać do creditsów, ponieważ znalazłem ten silnik na moim dysku pod nazwą projekt.gmk - a Game Information było puste..... kto się orientuje, kto jest tym tajemnicxzym autorem - niech powie : )

 

Dlaczego oparłem grę na silniku? Zapewne większosć osób zarzuyci mi, że po prostu nie umiałbym sobie napisać sam - i tu są w błędzie. Zaczynałem pisać swój, miałem już podwójny skok, pochyłą platformę - właśnie zaczynałem robić skrzynki, kiedy znalazłem na dysku ten wspomniany projekt.gmk. I najbardziej spodobała mi się w nim..... grafika :D Ja bym takiej w życiu nie zrobił, więc co, oprę grę na silniku....

 

Screen1: 79dd148ea088187amed.png - akurat screen domyślnej planszy (w silniku), ale obrazuje wystarczająco - o co chodzi w grze...)

 

Demko: KLIK - macie jak ktoś chce jedną, nawet nieskończoną planszę xDJako demko powinienem dać innego lewela, no ale akurat tego miałem skompilowanego nie chciało mi się już włączać GM'a : P

 

PS: Wiem, że raczej nikt się nie przyłączy, no ale, nie zaszkodzi zapytać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dewiacje i wariacje na temat sposobu komunikacji który lepszy i który gorszy są na tyle beznadziejnym problemem, że wszystkim wisi co i jak. Marmocie.

 

A ogólnie jeśli chodzi o tworzenie "teamów". Na jakie osoby liczysz? Jakie myślisz, że się zgłoszą?

Głównie jacyś desperaci, albo nowicjusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...