Skocz do zawartości

Zablokowane Tsukuru vs Caly klan


Tsukuru

Rekomendowane odpowiedzi

Wyzywam caly klan na pojedynek pixelartu, a to wymagania:

1.Musisz byc zarejestrowany.

2.Musisz byc przynajmniej smart newbie...

3.Jesli ktos napisze offtopic prosze o rozsadek adminow i skasowanie tego.

 

Bralem pod uwage moje ostatnie resztki rozsadku...W walce mozna uzywac:

Painta (tylko),a w nim:

Olowek...

Dopelniacz...

Gumka i temu podobne ...(zadnych lini,kolek,prostakatow,pedzelka)....

 

Kazdy uzytkownik moze oddac 1 prace ...(ja tez)

 

Glosowac moze kazdy ale dopiero po koncu rundy (sa 2 dni na glosowanie),zarzadze na to topic jesli 1 runda pojdzie z planem...

 

1.runda

Tsukuru vs Gmclan

 

Prace zglaszac do 7 stycznia...

 

 

Szczesliwego Nowego Roku!!! :thumbsup: :D :bye1:

 

 

Edit:

Chickeny z forum tez moga dawac grafe, ale najpeirw musza przedstawic ja mi na gg...(i zatwierdze,czy moga byc) :thumbsup: :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rotfl.. Jeśli używa się painta no to dlaczego ma się nie korzystać z jego pełnych możliwości ? i dlaczego niby nie można używać pędzla? 0.o

 

Wkleję tu obrazek który rysowałem nie dawno xD

 

choinkadr6.gif

 

Oczywiście zabraniam wykorzystywać tego obrazku w wszelakich grach, programach i obrazkach, obrazek choinka.gif jest jedynie moją własnością i nikogo więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moldis...

 

Oczywiscie sa prawa autorski ,rysunki z kazdej pracy,prosze nie dodawac do rzanych gier badz programow...

 

Ps.Pixelart to tylko olowek,gumka,moze byc w ostatecznosci dopelniacz...( a ja napisalem ze to ma byc wojna pix artu)...

 

Sorry ze nie ograniczylem obrazkow ale zapomnialem, moga byc:

 

Gif,Png,Jpeg,Bmp :jezor: :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz:

Imo_star.png

Imo Star(ta gwiazda ma spodenki)

Sam robiłem wszystko tekst, itp. używałem tylko ołówka i gumki. Czas tak zleciało 20 min. Wykonane w paincie

Oczywiście zabraniam wykorzystywać tego obrazku w wszelakich grach, programach i obrazkach, obrazek Imo Star jest jedynie moją własnością i nikogo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa.. nabijaj dalej posty ; p

Pisałeś już to samo kilka postów wyżej..

 

A co do tego to nie ważne jakich narzędzi się używa jak się nie umie tego robić to i tak nie wyjdzie..

 

@Edycja

Napisałeś że tylko w programie 'paint'.. a jeśli ktoś ma linuxa? To nie może rysować w programie 'paint' ponieważ go nie posiada...

(00:37:23) Tsukuru: mam w dupie ze ktos ma linuxa

no dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co sie stalo nikt nie przysyla prac ;( (ja sie zajmuje swoja)

 

 

Jesli ktos ma dosc muzyki polecam : http://www.parabole.pl/

 

 

Prosze o przysylanie nowych prac,oto lista uczestnikow,ktorzy juz zglosili prace:

1.Moldis

2.Grela

3.Misiek999

4.copoconaco

5.Tsukuru (ja musze oddac bo was wyzwalem na ten pojedynek :P) :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos ma linuxa to robcie gmowym paincie :)
jak ktoś ma linuksa to użyje KolourPaint, Gnu Paint czy czegoś podobnego. albo GIMPa. we wszystkich tych programach jest ołówek, dopełniacz i gumka, więc nie widzę problemu.

 

poza tym - prace rysujesz w czym chcesz a przy oddawaniu mówisz, że robiłeś w Paint'cie. bo niby jak on chce sprawdzać, w czym została wykonana grafika? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie uzywac takiego cwaniactwa, jak powiedzial kamrat,ze ktos sobie moze zrobic np. w Gimpie a mowi ze w Paincie...(ja robie w paincie,przysiegam,wiec prosze was tez odostosunkowanie sie do wymagan)

 

Ps. pozwalam pierwszemu chickenowi dodac swoja narysowana grafike,chicken ten nazywa sie Thobby :P :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsukuru, przecież to chyba wszystko jedno czy ktoś robi w GIMP czy w Paint czy nawet układa samemu binarnie plik BMP, ważne tylko, czy stosuje się do zasad pixelartu, czyli stawiania piksel po pikselu i ewentualnie używał wypełniacza. Co jak co, ale te narzędzia działają TAK SAMO w KAŻDYM programie, więc nie rozumiem, czemu miałbyś być gorszym przez to, że ktoś zrobił w GIMP (stosując pełny pixelart czyli stawianie pixel po pixelu), a ty w Paint. Zresztą i tak tego nie sprawdzisz jak ktoś robił, więc o czym mowa ;) . Łatwiej jest rozpoznać, czy ktoś stosował się do zasad pixel artu, czy nie.

Jeśli ktos ma linuxa to robcie gmowym paincie smile.gif
Kochaniutki, GM nie działa pod Linuksem :) . Paint za to działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;p wiem tylko czasami jak nei zrobiz pixelem to w piancie i tak widac takie kropki ze jakby to by byl pixel ale w innym programie (po za tym,jak widac operatorzy linuxa nie powinni korzystac z nczego innego jak odmiany painta na linuxie,bo tak jest w temacie na poczatku) :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...