Skocz do zawartości

Briseur


Rekomendowane odpowiedzi

BRISEUR

 

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest może jakiś wolny grafik oraz programista bo potrzebuje do projektu pewnej gry, a i może zostanie już u nas na stałe? :P Projekt opisze wkrótce, dlatego że jestem teraz tylko chwilowo.

 

Ja osobiście zajmuję się webdesignem, grafika i programowaniem, a teraz grami :jezor: aby urozmaicić trochę moją prace. Przy okazji każdy mógłby zagrać w nasze gry.

 

Więcej wkrótce na stronie (projekty, download): http://briseur.boo.pl/

 

Kontakt: briseur@boo.pl

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka

 

Do nauki programowania najlepszy jest pascal, w którym niezbędny jest kompilator. Gdy znudzi ci się środowisko dosowe możesz poczytać o programowaniu w Delphi. Do tego języka niezbędny jest kompilator Borland Delphi. Gdy dobrze nauczysz się programować w Delphi możesz się zastanowić nad nauką C++. Język ten jest obecnie najpopularniejszym językiem programowania i posiada tę przewagę nad delphim, że kompilator C++ znajdziesz na każdy system operacyjny (delphi działa tylko w windowsie i linuxie) oraz możesz w nim napisać system operacyjny. Jeśli jednak zastanawiasz się, czy w takim razie warto zaczynać od pascala, skoro można od razu zacząć uczyć się C++, to odpowiem, że w delphi można stworzyć prawie wszystkie aplikacje, co w C++.

Więc masz odpowiedź Tymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...