Skocz do zawartości

Zablokowane Mapa do gry...


Rekomendowane odpowiedzi

Siema jak zrobic mapeditor do mojej gry multiplayer tak zeby drugi gracz widzial potwora itp... bo ja mam server i client laczy sie postacie sie widza all ok ale np jak ja ide na potworka (trolla) i bije sie z nim przed drogim graczem to drugi gracz nie widzi jak sie z nim bije oczywiscie animacje ruchu widzi ale nie trolla...

prosze o szybka pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohatera i drogiego gracza widac... tylko sluchaj ja mam problem z tym ze u obydwoch graczy jest troll tylko jak w gm robilem w roomie mape to ja na jednym kompie widze trolla a na drogim juz nie

PS: Boracasso mowil ze musze wyslac pozycje trolla tylko nie wiem jak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapamietaj, nikt nie ma czasu aby robic dla Ciebie caly edytor i zeby Ci wyslac go na serwer. Napisz czego nie rozumiesz bo post typu :

powiedz jak zrobic tego mapeditora a potem zeby server wysylal dane ok?

Nie rozwiaze sprawy, bo komu sie chce zrobic "tego mapeditora" jak nic na jego temat nie wie? Po za tym, zanim zaczniesz robic MMORPG zabierz sie za proste gry RPG, bo tak to co 2 dni bedziesz zasypywal forum pytaniami.

 

thx, Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja mam taki problem ze jak w cliencie robie trolla i jak sie bije z tym trollem przed drogim graczem to ten drogi gracz wogole nie widzi trolla

 

PS>>Jak zrobie tak zeby ten troll bym widoczny na obydwoch kompach to juz gra jest praktycznie zrobiona bedzie brakowac tylko reszty potworow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umiales zrobic zeby bylo gracza widac na obydwoch kompach, to z potworem nie powinienes miec problemu. Jesli masz problem to znaczy ze:

 

1.Sciagnales od kogos przyklad i nie wiesz jak go uzyc

2.Uderzyles sie w nocy w glowe przez sen i zapomniales jak dzien wczesniej ustawiles gracza.

 

W obydwoch przypadkach(jesli ma sie wiedze na temat GM) powinienes spojrzec w kod gracza i na jego podstawie stworzyc kod potwora, nikt tego za Ciebie nie bedzie robil.

 

thx, Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...