Skocz do zawartości

GM na Allegro za.. 15 zł >:(


Rekomendowane odpowiedzi

no no no , ostrzezenia sie nawet za to nie dostaje, moze ja sobie sprzedam Gamemakera?? sprzedam po konkurencyjnej cenie 14.99 zł wszystkie artykuly z gmclanu , plus wszystkie przyklady z gmcomunity i gmclan oraz walka turowa 3D ( ciekawe kiedy bedzie na serwerze gmclanu)

Co wy o tym myslicie?? Czy to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigshark:

No i dobrze kombinujesz. Inni mogą, czemu ty nie? Tylko arty zapisz do pliku PDF, żeby nikt nie skopiował ich i żeby się nie kapnął skąd są wzięte.

Do formatu PDF możesz zapisać chociażby w wyśmienitym darmowym konkurencie Office, czyli OpenOffice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do wydawcy gier... i... jak się spodoba, to ci wykupią... najlepiej zatrudnij do tego pośrednika/agenta. Wiesz... takich małych gierek np. platformowych 2d już się nie sprzedaje... chcesz sprzedać grę, rób ją w 3d. Pamiętaj o WŁASNEJ muzyce, WŁASNEJ grafice, WŁASNYCH efektach dźwiękowych. I o WŁASNYCH skryptach... to nie takie proste. Sam niczego nie załatwisz w ten sposób, by ją sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz sprzedać grę, rób ją w 3d.

No właśnie ja robie gry tylko w 3D w 2D nie umiem robic grafy, ale np. slynny Leader of trible zostal wstrzymanu z powodu 15 FPS a powinno byc 30. Nie da sie tak grac , moze to tylko u mnie dziala tak wolno, jesli by ktos chcial konczyc LOT a ma dobry komp to sie niech do mnie zgłasza, niedlugo zamieszcze tu chyba jakies skromniutkie demko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...