Skocz do zawartości

murda muthafucka


murdalow

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: murdaz

 

Gatunek: program do robienia szarych ryji

 

Opis: tworzenie twarzy z gotowych elementów,szablonów(możliwość zapisania obrazka), opcje ściemniania,przesuwania,obracania, i inne na razie mało opcji, na dniach więcej elementów, dodana zostanie opcja ale paint oraz korekty postaci, oraz następny krok tworzenie ubrania i całej postaci,dalsza faza to tworzenie animacji z możliwością zapisu, kolejne wersje bogatsze o kupe efektów

 

obsługa: strzałki i mysza (łatwo wyczaić)

 

Download: adres z plikiem gry

 

http://www.gmclan.org/up2034_4_murda_lowrida.html

 

Rozmiar pliku: 1mb

 

Autorzy:

murda lowrida b3s

 

Screeny:

 

http://img120.imageshack.us/my.php?image=63008909fm8.png

 

jak stworzysz okropny ryj w tym badziewiu i gdzieś użyjesz to wp... mnie do credits

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Nie podoba mi się. Grafika marnie wygląda, interfejs jest bardzo nie-user-friendly. Dobrze że jest w miarę dużo różnych opcji dlatego wstrzymam się z oceną do następnej wersji. Ale na razie byłoby z 2 gwiazdki. I kiepsko z tym że trzeba dać cię do credits za użycie zrobionych grafik z tym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Nie podoba mi się. Grafika marnie wygląda, interfejs jest bardzo nie-user-friendly. Dobrze że jest w miarę dużo różnych opcji dlatego wstrzymam się z oceną do następnej wersji. Ale na razie byłoby z 2 gwiazdki. I kiepsko z tym że trzeba dać cię do credits za użycie zrobionych grafik z tym programie.

 

dobra opcja w końcu się troche narobiłem i tak lepsze będa kolejne,bo to na próbe dałem,jutro nowsza będzie :)

 

 

i byłem ciekawy kto co napisze,bo jestem otwarty na krytyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiadam... zrob rozszerzanie "jawy" :P no wiesz tam gdzie bródka EDIT: Ocena: 4 postarałeś się :P tylko jak zapisuje to jest dziwny typ pliku ...

 

zrobie wybieranie do czego zapisać,to nie jest finalna wersja

jeszcze kupa roboty,wolno idzie ale spróbuje coś wymyśłić może się to przyda komuś,próbuje wkładać ładniejsze elementy,będzie jeszcze broda,zarost i inne dodatki: czapki,bandany,tatuaże itp

możliwość robienia loga,naszywek efekt za pomocą takie mojego wynalazku przy opcji draw się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...