Skocz do zawartości

Zablokowane Dugamph - Role Playing Game


Tekken

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Dugamph - Role Playing Game

 

Gatunek: MMORPG

 

Opis:

Kiedy będzie? :

 

Jest to gra mojej produkcji. Jest to na razie tylko zapowiedź gry, lecz za kilka dni wyjdzie Beta Test :), muszę jeszcze tylko zrobić serwer i dodać kilka funkcji Multiplayer, co potrwa kilka dni.

 

O Grze:

 

Jest to gra typu RPG, a właściwie MMORPG, bo będzie to gra przez internet. W grze wcielamy się w postać poszukiwacza przygód i łazimy po świecie pełnym potworków :] .

Download: <pliku jeszcze nie ma, chyba, że zarzyczą sobie userzy zobaczyć projekt :]>

Rozmiar pliku: ok. 2 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja :D

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja

Muzyka:
<brak>

Screeny:

Początek :]

Noober mnie olał :P

Uuu ... coś się szykuje :)

Zaraz zginę :(

 

 

 

Nie napiszę teraz tekstu w stylu "Patrzcie i oceniajcie", bo nie dałem pliku do ściągnięcia na razie, więc nie macie czego za bardzo oceniać :]. Jak będziecie chcieli, to dam plik z projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zajechało tibią po screenach, ale jak widzę animacje i ruch będą prawdopodobnie płynne (przynajmniej taką mam nadzieję), gra zapowiada się całkiem dobrze.

 

I tu ode mnie rada - nie próbuj zrobić tibii - bo nawet jeśli zrobisz grę na takim samym poziomie (nie znaczy że dobrym) to graczy tylu nie zbierzerz w tym jest magia tibii :D, choć ja się do tych oczarowanych nie zaliczam.

Nie mam nic przeciwko rozmowie z npc i szczurom heh, ale postaraj się dodać/zmienić rzeczy dzięki którym ta gra będzie oryginalna (takich teraz brakuje)

 

Powodzenia

 

EDIT: Ta woda bardziej wygląda jak kryształy jakieś, zrób taką żeby części do siebie pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś normalni ludzie dali rade grać, pamiętam te czasy doskonale.. Jak jeszcze wilżyliśmy w bubble że pierwsza dobije 300 xD Wtedy było zupełnie inaczej, nie było aż takiego chamstwa... ale nie o tym mowa w tym temacie xD

 

Hmm.. Te paski w interfacie strasznie dziwnie wyglądają, są takie jakby nie uporządkowane.. Może zrób specjalne okno z statystykami i tam je umieść, a tu na pasku zostaw tylko hp, mp, exp i już będzie ładniej ^^ Dodatkowo mógłbyś wydłużyć chat bo jak ktoś coś napisze to tekst będzie na 5 linijek..

 

No i grafika też trochę u ciebie kuleje.. np. ta woda się nie powtarza, przez co strasznie to dziwnie wygląda.. Btw. drzewa w jaskini miażdżą xD

 

No i na screenach widać również że nicki nad postaciami mają mniejszy depth niż ściany i np tamtemu gościowi przy ścianie nie widać nicku.

 

Więc powodzenia ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz na wstepie zmien grafike wody, bo nie pasuje do reszty

Masz, moze ta teksturka sie przyda, mam takich sporo o tematyce natury wiec jakbys potrzebowal to pisz.

water

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę kojarzy mi się to z Tibia, ale gra naprawdę wygląda ciekawie może wyjść coś ciekawego i grywanego. Jak Ci nie wyjdzie Online to dobrze by to wyglądało jako zwykła, ale mam nadzieję że jednak wszystko się uda. Na razie jest Spox czekam na pierwszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem, możecie mi powiedzieć, co jest w tym źle?

val=mplay_message_value();
Name=string_copy(val,0,string_pos("|",val));
va=string_copy(val,string_pos("|",val),string_length(val));
Pass=string_copy(va,0,string_pos("|",va));
Voca=string_copy(va,string_pos("|",va),string_length(va));
file_copy("defaultaccount.ini","ACC"+string(Name)+".ini");
ini_open("ACC"+string(Name)+".ini");
ini_write_string("Account","Name",string(Name));
ini_write_string("Account","Password",string(Pass));
ini_write_string("Account","Vocation",string(Voca));
ini_close();
scr_addline("Registered account : "+string(name)+".",c_lime);

dochodzi wiadomość do serwera, ale coś się kopie przy kopiowaniu plików (nie kopiuje), a potem nie otwiera (nawet jak plik istnieje) i nie zapisuje danych :crying: a nie chce przepisywać kodu do jakiegoś nowego projektu :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...