Skocz do zawartości

AUTO RACER


rafal1

Rekomendowane odpowiedzi

mam do zaprezentowania moja nowa gre auto racer gra ma 4 poziomy których musimy szukac na mapie jezdzac samochodem

 

no dobra...

 

 

GRAFIKA sciagniete tylko samochody

 

MUZYKA niema...

 

STEROWANIE jezdzimy na strzalki

 

i jeszcze jedno gdy wlacza sie menu to zeby zrobic nowa gra nacisnac space a nie enter :P

 

https://gmclan.org/up3194.html

 

screeny sa razem z gra w tym linku

 

 

specialne podziekowania dla shyliosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaje2bista gra:

 

i jeszcze jedno gdy wlacza sie menu to zeby zrobic nowa gra nacisnac space a nie enter tongue2.gif

żal

 

Zaciąłem się w boksie w dodatku samochody w widoku z góry a reszta w izometrii :thumbsup: Niegrywalne i w ogóle nieładnie wykonane :( 2*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Więc :D Grafika Może Być....Jedyne co mi przeszkadza to to, że najeżdżasz na jeden znak to on znika najeżdżasz na drugi i on dalej stoi nie wiem czy to tak specjalnie czy to błąd ,ale to mi sie nie podoba ;P x|....Aha i jeszcze samochód sie zacina

 

OTO SCREEN :

26228119hy2.jpg

 

Moja Ocena 3/5 Na zachętę

 

EDIT : A :P wstaw muzykę z muzyką lepiej się gra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeszcze można by popracować nad tom grą

 

-przydało by się posłuchać Masqen,a.

-dodać ślady opon(jest fajny przykładzik w download’zie.)

-pomyśleć nad dźwiękiem

 

Może kiedyś to uwzględnisz w v2, może nawet kiedyś to będzie bardzo ładna gierka.

Oczami wyobraźni widzę 3/5, dał bym z dobrej woli (jako że też jestem chicken’em)

Nawet 4/5 ale widząc resztę postów nie odważę się ich podważyć tak więc 3/5

 

Acha brakuje ludzi na torze (jak w Carmagedonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Otym ze przykład który ci dałem przerobiłeś nie wspomiałeś ;p Nawet słowami, podziekowania dla "Shylios'a za pomoc" :/
Bo nie ma czegoś takiego jak "Shylios'a"? Zresztą po co narzekasz na credits w przypadku gry, która nawet nie doczeka się pełniaka XD? Zrobilibyście coś bezinteresownie w końcu ;O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a ja zrobię przykład jak zrobić wyświetlanie obiektu w roomie i będę w creditsach każdej gry :D .

 

Przecież z tym dodawaniem do creditsów za byle co, to głupota pewna ;p . Rozumiem, jakbyście zrobili jakiś odwalony w kosmos silnik, lub nie wiadomo co, ale czasami, to warto sie wstrzymać. Zresztą, po co mieć sławę osoby pomagającej w robieniu kiczowatych gier :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku gry, która nawet nie doczeka się pełniaka

GMCLAN Forum > Nasze produkcje > Gotowe gry i programy > AUTO RACER

Zacinanie się na krawężnikach i znikanie znaków zakaz skrętu po przejechaniu obok nich nie są zapewne plusem. Grafika jest znośna chociaż zbyt kontrastuje ze sobą nawzajem. Przydałby się jakiś podkład muzyczny i przeciwnicy oraz jakieś urozmaicenia(np. farbowanie autka za kasę z wyścigów). Skręt jest nieco za mało czuły. Za to spodobał mi się ładnie zrobiony dym w particles. 2/5 na zachęte zrobienia up'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...