Skocz do zawartości

lead's soldiers


Ballard

Rekomendowane odpowiedzi

mam pomysł na gre. będzie coś a'la soldat (dokładniej stick soldiers :P ), z tym że zainwestuję w single player. oczywiście nie rozbuduje go, bo głównie nastawiam się na multi :D bronie klasyczne (soldiers to soldiers :D ), ale dobór broni inny - będzie kilka postaci; marines (shotgun, uzi), snaipers(snajperka, maszynówka układana na ziemi :P ) itd.itd... mapy zróżnicowane, ale głównie klimaty dla tytułowych "ołowianych żołnieży" :D co o tym sądzicie?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stick Soldiers to jedna z moich ulubionych gier (2 częśc rządzi!). Podoba mi sie w niej prostota rozgrywki i ładna, estetyczna grafika ;) A jak dochodzi do walki to... zapomnij o świecie, rozpykaj kompa! :twisted: Więc życzę powodzenia w tworzeniu projektu i czekam na jakieś pierwsze demo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań (no musi być duża grywalność, cholera :P )

I primo - to jak, wy moi anglicy, będzie "Ołowiane Żołnieżyki" ?? :P

II primo - Pietrus, o co chodzi ci ze skradaniem?? że jeżeli wejdziesz w krzaczki, to przeciwnik (mod) ma mniejsze szanse na zauważenie cię??

 

Wymyśliłem przez noc takismaczek:

żołnież będzie oddychał, czyli celownik będzie chodził w górę i w dół, i na kilka sek. można bedzie wstrzymać oddech :D

 

Jednak będzie "Rambo", żadnego myślenia (no prawie. denerwuje mnie coś jak "camper" - przycież to jest gra, wygrywa najlepszy - nie ma camperów i fayr play). Podajcie mi jakieś pomysły, co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań (no musi być duża grywalność, cholera :P )

I primo - to jak, wy moi anglicy, będzie "Ołowiane Żołnieżyki" ?? :P

II primo - Pietrus, o co chodzi ci ze skradaniem?? że jeżeli wejdziesz w krzaczki, to przeciwnik (mod) ma mniejsze szanse na zauważenie cię??

 

Wymyśliłem przez noc takismaczek:

żołnież będzie oddychał, czyli celownik będzie chodził w górę i w dół, i na kilka sek. można bedzie wstrzymać oddech :D

 

Jednak będzie "Rambo", żadnego myślenia (no prawie. denerwuje mnie coś jak "camper" - przycież to jest gra, wygrywa najlepszy - nie ma camperów i fayr  play). Podajcie mi jakieś pomysły, co? :P

Ad.1) Skaradnie - otóż to. Krzaczki - większe prawdopodobieństwo że cię nie zobaczy. Ciche chodzenie żeby nie było słychać itd.

Ad.2) Czyli "latający celownik" ;)

Ad.3) Co ty masz do camperów? Camper to snajper. A snajper nie lata jak głupi tylko czeka na ofiare w ciszy i ukryciu. Zabija na odległość.

Pomysły? Coś a la ET - doświadczenie!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł. Najlepiej by było, że nie tak, że snajper ma tylko snajperkę, ew. uzi jak napisałeś (totalny bezsens). Proponuję, żeby było kilka rodzajów snajperek dla snajpera, każda ma inny zasięg, lunetę i siłę. Tak samo z innymi. Tylko oddziały szturmowe, miałyby zwykłą szturmówkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piertuś - mnie właśnie o to chodzi. na SoF'ie wszystcy mówią - camper, camper. a to własnie o to chodzi, żeby jak najwięcej ludzi ubić :D zgadzam się z tobą.

i o co ci chodzi z tym doświadczeniem??

Marmot - napisałem, że będą same "Ramboki" :D myśle jeszcze nad czymś takiem, że jak trafią cię w nogi, to leżysz w tym samym miejscu, i powoli health ci spada :D a jak. np. rękę, to nie możesz trzymać broni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camper to po pierwsze osoba która sie cały czas czai na kogoś :] nie musi być sniperem xD osobiście wolałbym żeby w AI nie było sniperów :) komp ma 90% (lub więcej) celności a człowiek może mieć poniżej 50% i jeszcze to zależy od jego doświadczenia :D W AI powinieneś dać kilka zmianek żeby komp nie miał takiego cela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam jednka ze gry Single nie maj przyszlosci, a gra taka jak soldat bedzie dobrze chodzila nawet na wolnych łączach, a pozatym b.duzo ludzi ma juz neta, niedlugo internet stanie sie tak popularny jak telewizor czy telefon

A ten kto nie ma neta nie może sobie pograć/potestować gierki? I ma być poszkodowany, bo "single nie ma przyszłości"? W Soldata może grać każdy. A sam twórca Soldata, gra z botami a nie przez neta...

Poza tym nie każdy ma neta, szczególnie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są boty i singel to można sobie poćwiczyć a tak to muszę mieć neta żeby zagrać. Zresztą boty nie narzekają jakiego typu broni używam, nie zadają głupich pytań, nie męczą o zmiane planszy i nie myślą ;) z tego powodu powinny być jakieś boty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...