Skocz do zawartości

poszukuje ludzi do Teamu


Aleks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam zrobić Team, który będzie pracował nad pewną grą a może grami i ją rozwijał :P

Będą to gry, online pewnie pomyślicie, po co komus gry online takie jak na kurniku.. (kurnik.pl) skoro tego jest pełno np.na portalach wp, onet... itp.? Otóż gdyby robiąc takie cos nie w przeglądarce, internetowej, czyli zamiast wykorzystując jave, ActiveX lub czegoś innego to wystarczy program ściągnąć i można grac na sieci w gry planszowe karciane itp. Nie obciążając strasznie serwera napływem informacji, bo każdy, kto będzie chciał założyć pokój będzie musiał w pewnym sensie założyć swój serwer, na którym będą przechowywane informacje, co do położenia pionków na planszy lub innych danych związanych z daną grą oraz dodatkowym atutem jest to ze nie trzeba ściągać kilka krotne tych samych danych, czyli grafiki, oraz innych rzeczy związanych z grom ... Ma się większe pole manewru z wizualnym wyglądam itp. ;)

 

Poszukuje osób, które umieją tworzyć Grafikę, Game makerowca, który zna się na tworzeniu gier multiplayer :P może nawet dwóch będę poszukiwał GM’rowców

 

Na początku postawie forum Team’u, na którym będziemy dyskutować o całym projekcie w zaciszu aż powstanie gra

 

 

Może się zdarzyć tak ze prace na początku będą szły pełną parą a później komuś nie będzie się chciało nic robić.. Będę w stanie to zrozumieć i najwyżej poszukam kogoś innego.. Bo nie mam zamiaru robić cos a później wycofać się z projektu tylko, dlatego ze komuś się nie chce nic robić

 

Miedzy czasie tworzenia projektu będzie tworzona strona internetowa gry

Na początku przewiduje zrobienia szachów, warcaby, Chińczyk, kółko i krzyżyk, coś podobnego, do Monopoly (niestety nie będzie oryginalnego Monopoly, bo trzeba mieć licencje..) Oraz paru innych tak żeby było po równo gier planszowych i karcianych :P

 

 

Tak jak już wcześniej wspomniałem poszukuje tu tylko Game makerowców.. Chociaż wolałbym tez znaleźć grafika, który by umiał połapać się w projekcie

Ale jak tu nie znajdę grafika to poszukam na jakimś forum, którym przebywają, graficy

Na pewno znajdę kogoś, kto by się zainteresował robieniem grafiki do gry ;)

 

Przydałaby się tez mała wiedza na temat gier karcianych i planszowych, bo ciężko by było robić coś na temat, o którym nic się nie wie, chociaż - Internecie jest pełno informacji o tych gierkach,(więc problemu większego tu nie będzie)

 

Mam tez inne pomysły, co do projektu, dzięki którym Wzrastałaby popularność gry

 

Najbardziej zależy mi na zrobieniu dobrego silniku do Monopoli to by był jeden z wielu atutów żeby zwerbować ludzi

dzieki GM mozna znacznie lepszy zrobic engine do gieronline...

 

Osoby zainteresowane proszę o pokazanie próbki swoich umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAM

 

Ty Ej A Moze darować se i w pierwszej kolejnosci zroic cos samemu ??

 

Pokazac swiatu ze sie cos potrafi prucz gadac ??

Ja nic jeszcze nie pokazywalem ale tez nie chwale sie zbytnio a prosze o pomoc tylko w niektorych kwestiach i jak cos to mowie co byc moze zrobie i patrze na reakcjie czy cos takiego bedzie dobre lub jeszcze zanim cos zaczne powazniej robic to czy to dobra droga..

 

 

A twoja proźba o złożenie teamu bardziej mi wyglada na to jak to napisał Woock ze ktos bedzie robil a ty sie opierdzielał a pod projektem sie podpiszesz bo niby ze to ty ten Team założyłeś

Po co ci GMakerzy ??na dodatek dwóch ? sam mozesz przeciesz cos zaczac dzialac zrob troche silnika gry pokaz swiatu ze chcesz go rozwinac i potrzebujesz pomocy itp..

 

I dopiero kompletuj jakis Team bo ja napewno bym sie nie zgłosi do kogoś kto nawed w po częsci nie moze przedstawic swej wartosci i kreatywności...

 

Bo pomysły kazdy ma nawed i ja lecz nie zdradzam ich a sam meecze sie aby cos zdzialac jak zrobie podstawke to byc moze dopier bede szukal pomocy bo ludzi beda wiedzieli co ja oferuje i w czym oni moga pomoc...

 

Bo taka gra karciana czy tam warcaby to nie problem nawed srednio zawansowanemu GMakerowi to po co mniał by sie przylanczac do kogos i jeszcze tracac swoja toszsamosc na rzecz kogos co nic nie potrafi ??

 

:P ale się rozpisałem hyh :P

 

 

a tak na marginesie ja czesto rezygnuje ze swojego projektu ale puzniej wracam bo mi za to nie placa wiec to tylko dla przyjemnosci :P

tak jak z jedzeniem nie cally czasz mozesz jesc swoje najsmaczniejsze danie bo ci zbrzydnie :P albo sie udławisz :P zjesz raz puzniej znow do niego wracasz... :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra macie troche racji..

najpierw sam zrobie silnik pozniej sie zobaczy ;]

A tak na marginesie to ja nic takiego nie napisałem ze nic nie będę robił mianowicie chodziło o zrobienie strony www i grafiki(trochę umiem)

 

Aleks z Efactory czy przypadek? :mellow:

nie to nie przypadek :P

poprostu w klikach duzo zeczy sie nie wyklika :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej co to jest ten silnik i apropo team to też bym założył chętnie aktualnie nie skonczyłem żadnej gry ale jestem w trakcie robienia mojego genialnego projektu(to określenia pasuje co do pomysłu tylko wykonanie go w pojedynke będzie bardzo trudne i zajmie mi dużo czasu,to dlatego szukam ludzi chetnych do współpracy) piszcie na gg to omówimy szczegóły. gg 7730328 ps: muszą to być ludzie tolerancyjni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie bede ukrywal jak zrobie swoj Engin do nowej gry :P tez zaloze Team :P okresowo-przejsciowy hehehe

 

A tak serio to bede szukal ludzi ale nie na zawsze lecz tylko chetnych pomocnikow co by chcieli znalesc sie w dziale Credits :D

 

A naczym polegala by praca ano na przepisywaniu textu i wprowadzanie go do bazy danych hehe :D

 

tylko ze bylo by tego testu tak powiem odcholery :D wiec sam na poczatek zrobie czesc by pokazac swiatu czy sie podoba jak tak to zaczne robic dalej.

Gra niema fascynujacej grafiki bo nie powinna posiadac no najwyzej jakies tam male szczeguliki :)

 

nic to ide pisac :P

chce dzis szkielet zrobic do konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrus_paN Napisano Wczoraj, 23:02

QUOTE(Remx @ 11.04.2005, 22:38)

Ja tam nie bede ukrywal jak zrobie swoj Engin do nowej gry  tez zaloze Team  okresowo-przejsciowy hehehe

 

Hehe - team zrobi engine, a szef powie "Do du... czterech liter. Do widzenia!"

 

 

czytać nie nauczyli ?? :P Napisałem wyraznie ze

"jak zrobie swoj Engin do nowej gry  tez zaloze Team" 

 

chyba jasno i przezyscie ze zrozumieniem jest to napisane ??

ze to ja wpierw robie engin i jak on powstanie to dopiero bede ludzi szukal

i Team nie bedzie robil engine bo przecie on juz bedzie istniał !!!

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...