Skocz do zawartości

Zmienne


Luz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanko, tworze gre w której startujemy z 100drewna 100złota i 100kamienia, jak budujemy domek to tracimy 20drewna, a jak zrobic, ze jak postawi się ten domek to co 2minuty dochodzi 10drewna, jak sa 2 domki to dochodzi 10drewna i tak dalej i tak dalej ??

 

Pozdro

Luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko, tworze gre w której startujemy z 100drewna 100złota i 100kamienia, jak budujemy domek to tracimy 20drewna, a jak zrobic, ze jak postawi się ten domek to co 2minuty dochodzi 10drewna, jak sa 2 domki to dochodzi 10drewna i tak dalej i tak dalej ??

 

Pozdro

Luz

 

:twisted: Aha rozumiem ze za kazdym razem jest tyle samo plus na drewnie :twisted:

Sadze ze sie pomyliles B)

 

Tak wiec powinienes zrobic Alarm w ktorym bedzie nastepujacy kod

drewno += 10 * domki
alarm[0] = room_speed * 60 * 2

A w create domku:

domki += 1
alarm[0] = room_speed * 60 * 2

A w create czegos co jest zawsze w grze!

domki = 0

 

:twisted: Mam nadzieje ze wszystko zrozumiales bo dzisiaj bylo natarcie noobow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zrobiłby ktos przykład w którym zaczyna sie gre z 100złota 100drewna i 100kamienia, jak sie kliknie enter ma sie wybór 2budynków jak sie kliknie na jeden wraca się do 1pokoju i jak się kliknie to sie buduje i zabiera 10drewna a co 30sekund dochodzi 1 złota ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zrobiłby ktos przykład w którym zaczyna sie gre z 100złota 100drewna i 100kamienia, jak sie kliknie enter ma sie wybór 2budynków jak sie kliknie na jeden wraca się do 1pokoju i jak się kliknie to sie buduje i zabiera 10drewna a co 30sekund dochodzi 1 złota ?? :P

 

:twisted: Taa... Tylko nie wiem kto ma jeszcze sile :twisted: Pomysl troche sam ok? :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...