Skocz do zawartości

Moje menu zostaje w tyle!!


met94

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem menu że podczas gry jak wciśniesz esc to ci wyskakuje okno i masz zapisz, menu(główne) i anuluj

kiedy klikne zapisz to wyskakuje błąd a kiedy pujde na drugi koniec mapy menu zostanie na drugim końcu

tutaj link do tego prosze niech ktoś poprawi lub powie jak

http://dodownload.filefront.com/8619588//4...e433fd133552436

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol to logiczne że jak sobie ustawisz object w roomie to on tam zostanie = daj mu w step żę jeśi esc jest wciśnięty to x=view_xview, y=viewv_yview...

 

I wrzucaj pliki na uploader gmc...

 

Nie mogę tego otworzyć... pisze ze zostało stworzone na nowszej wersji gma... na pewno robiłeś to na gm6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi potrzebne tez to do innego obiektu mógłbyś mi napisać kod który umieści objekt w górnym rogu ekranu ( najlepiej lewym)??

 

Przed chwilą odkryłem błąd jak przpisałem to do mojej gry to gdy podczas gry nacisne enter to mnie wyrzuci do menu głownego Jak to naprawić?? Już wiem gdzie jest błąd ale niewiem jak go naprawić.Gdy podczas gry wciśniesz esc to wyskakuje menu jeśli zaznaczysz np zapisz i klikniesz znowu esc to menu sie wyłączy ale gdyby wtedy kliknąć enter to wykona to co zaznaczyło się. Niech ktoś powie jak naprawić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi potrzebne tez to do innego obiektu mógłbyś mi napisać kod który umieści objekt w górnym rogu ekranu ( najlepiej lewym)??
Pokonbinuj coś z view_xview[0],view_yview[0], albo z:

draw_text(view_xview[0],view_yview[0],'tekst');

To jest akurat do tekstu ale może coś z tego wyciągniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...