Skocz do zawartości

Zablokowane Nazwa Gry


ericon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nie dawno się tu zarejestrowałem i mam nadzieje że miło spędzę tu czas :). A teraz do rzeczy , mam małą prośbę, możecie zaproponować mi tytuł dla mojej gry bo nie mogę niczego wymyślić.

Krótko o grze: Wcielamy się w małą kuleczkę której zadaniem jest przedostać się na drugą stronę ulicy. Zadanie jest utrudnione ponieważ na drodze panuje spory ruch a nie mamy za dużo czasu aby przejść na drugą stronę. Gdy nam się to uda przechodzimy do następnego poziomu. Aktualnie pracuje nad wersją beta ale większość już zrobiłem zostało tylko zrobić kilka dobrych plansz i dopracować troszkę technikę. Gra powinna się pojawić w przeciągu dwóch-trzech dni, jak wam się spodoba to będę ją dalej rozbudowywał. Ok już nie będę wam więcej zdradzał. Teraz tylko zaproponujcie nazwę dla gry a autor najlepszej zostanie wyróżniony w prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"rollin' down da street","roll and rox" albo "ball-d head" "backstreet balls?" (ładny kretynizm)albo bardziej po polsku "ładna bania" albo hmm "Cipokrążek"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...