Skocz do zawartości

Instalacja Turbo c++ Explorer


Mietek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisze bo nie wiem co robie źle, ściągnąłem sobie Turbo c++ Explorer, lecz do jego instalacji potrzebne są:

-Microsoft .NET Framework v1.1 Redistributable

-Microsoft .NET Framework v1.1 SP1

-Microsoft .NET SDK v1.1

-Microsoft Internet Explorer 6 SP1

-Microsoft Visual J# v1.1 Redistributable

-Microsoft XML Core Services (MSXML) v4.0 SP2

więc je też ściągnąłem i zainstalowałem, no i teraz zaczynają się schody, a więc jak włączam instalacje Turbo c++ Explorer to wyskakuje mi okno, że nie mam zainstalowanego Microsoft .NET Framework SDK v1.1 a przecież go instalowałem. Jeśli ktoś wie co trzeba zrobić to wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pobrać to:

http://torrent.borland.com/prereqs_en.zip

Tutaj masz zestaw wszystkich wymaganych rzeczy do odpalenia programów z serii Turbo Explorer skompletowany przez Borlanda. Jeżeli wyskoczy błąd, to spróbuj powgrywać wszystkie inne składniki od nowa, a potem jeszcze raz tego SDK, na samym końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem ten pakiecik i dalej nie chce mi się zainstalować Microsoft Network SDK v1.1 (podczas instalacji wiesza się komp lub wyłącza instalator i nic) może dlatego ,że wcześniej instalowałem do środowiska Visual c++

to coś Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wiesz to był pakiet do poszerzenia środowiska Visual c++ aby można było programować w WinApi w Win32 no i dlatego środowiska jest wszystko okey. Ale potem chciałem sobie zainstalować Turbo c++ Explorer a tam nie chce mi się zainstalować Microsoft Network SDK v1.1 i szukam przyczyny dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale co z tym Microsoft Platform SDK for Windows Server 2003 R2 ? Jeśli nie masz Windowsa Server 2003 to logiczne, że nie powinieneś tego instalować jeśli takie są Twoje zamiary.
Nazwa jest myląca, bo te SDK jest dla Windowsa 2000, XP oraz 2003.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...