Skocz do zawartości

gry a raczej pomysł


zalu

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczne: RTS walki w kosmosie (3D). W wyniku wojny ziemia zostala zniszczona a amerykanom zostalo tylko tlenu na 14dni i przez te 14 dni walcza z rosja. Maja takze limit na paliwo i pozywienie. Jestem w trakcie robienia ^^'.

3D mmorpg ale nie zdradze pomyslu bo jest dobry i mi sie strasznie podoba, bo zawsze marzylem o takiej grze, a dopiero niedawno poznalem game makera ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Strategia-Ekonomiczna jesteś dyrem sklepu z czym chcesz zaczynasz o małego kiosku a kończysz na wielkich centrach handlowych z kinami i basenami.

 

 

ps. niedługo będzie 1% (tej gry)

 

Ok Strategia-Ekonomiczna jesteś dyrem sklepu z czym chcesz zaczynasz o małego kiosku a kończysz na wielkich centrach handlowych z kinami i basenami.

 

 

ps. niedługo będzie 1% (tej gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zyjesz w spokojnej wiosce,nagle sie budzisz,twoi rodzice nie zyja.Uciekasz na powietrze tam tez sa ofiary,nagle......widzisz swojego brata,mówisz: -dlaczego bracie?! -By sprawdzić mój potenciał,wypowiedział te słowa a potem budzimy sie z chęcia zemsty i nienawiści,zaczynamy od początkowej broni kij a chwile potem wyruszamy po zemste,byłaby tez walka ale nie umiem zrobic jej za bardzo i tych z show mesage,to mój pomysł na gre rpg-mmorpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

nie ma to jak ściągnąć motyw z naruto nie? -.-'

A tak poza tym nie będzie to trochę dziwne jak 20 osób będzie miało ten sam motyw gry?

 

@Topic

zalu z ownowałeś mnie :P Najpierw założyłeś temat o tym aby pisać w nim czego się nie umie zrobić a chce.. a później sam się w nim wypowiedziałeś ^^

 

A na początku gdy wszedłem do tematu myślałem że będziesz jakoś pomagał czy coś : P

 

@dziadekkleofas && pablo1517

taa... ale żeby te filmy były płatne za pomocą karty pre-paid ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...