Skocz do zawartości

Kilka pytań...


Luz

Rekomendowane odpowiedzi

oki wstawie go do skrzynki nazwe go dla yody.

Niemów nikomu jak wyglada gra bo to tajemnica powiem tylko tyle, że to jest cos w rodzaju the crime ale nie na necie.

Gdybys mugł to zrób tak:

By po wejściu w meline (jak wlaczysz to zobaczysz o co mi chodzi) i plotki losowo wypisała sie jedna z np 5 plotek a jak wejdziesz w ulica i żebraj to żeby losowa pisało wiadomość np. znalazłeś 20zloty i dodaje 20score lub znalazles 45zloty i dodaje 45score.

Tylko nie podgapiaj pomysłu :)

Zaras włoze do skrzynki był bym ci wdzięczny gdybyś zrobił to jeszcze dziś bo jutro mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoże to zaras do mojego uploadera

Mam jeszcze jedna prosbe tam jest takie cos jak energia jak idziesz żebrac ona spada jak idziesz spac rosnie byłbym wdzięczny gdybyś zrobił tak, że jak masz np. energi 25 i idziesz spac to jak sie budzisz masz 100, jak masz 50 energi idziesz spac to jak sie budzisz to masz 100, rozumiesz zawsze po spaniu energia rosnie do 100 bo ja tak zrobic nieumiem, i zrobilem, że jak idziesz spac to dodaje 50enetrgi niezaleznie ile jej mkasz jak masz 100 to po snie masz 150 a jak masz 0 to koniec gry. A chciałbym by było, że ile byś niemaiał oczywiscie wiecej niz 0 to po snie masz 100.

Z góry dzięki, juz wkładam plik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...