Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

uh! chwile mnie tu nei bylo... ;]

 

ale nie to chciałem powiedzieć, chce by ktoś mi doradził kupno odtwarzacza mp3, myślałem o Creative tym najtańszym za 70 - 80 pln, ale jeszcze się nie zdecydowałem, zależy mi tylko i wyłącznie na jakości wykonania i solidności, że jak mi upadnie 500 razy to będzie chodził jak nowy, zależy mi głównie na jakości a nie na wyświetlaczu 2,5 cala, wbudowanym głośnikiem, wyjściami sryjami Line Outami i tym podobnym gównem...

 

I mam pytanie jeszcze, czy te odtwarzacze takie na bateryjkę dla przykładu ten Creative co wspominałem wyżej to je można ładować przez ten odtwarzacz czy nie niestety muszę kupować nowe bateryjki albo osobną ładowarkę?

 

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem odtwarzacz na allegro za 80zł i dołączyli ładowarkę pod USB :) Wiec kiedy bateria mi się rozładuje wchodzę na komputer siedzę i ładuję sobie baterie :P Możesz poszukać na allegro lub innych aukcjach internetowych ładowarek. A i nie kupuj zwykłych baterii jednorazówek, ponieważ więcej pieniędzy wydasz niż kupisz sobie jedna baterie akumulatorek i ładowarkę a będziesz ją miał na zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze flashowe Creative'y można o kant tyłka rozbić - nie polecam, łatwo się rysują i są po prostu słabe. Z najtańszych odtwarzaczy to zakup jakiegoś SanDiska - ponoć najlepsze w tym przedziale cenowym. Za około 99zł znajdziesz na pewno.

 

Twoje kolejne pytanie: Jeżeli odtwarzacz nie ma wbudowanego akumulatora to oczywiście, że nie naładujesz poprzez niego. Normalnych baterii po za tym nie naładujesz w żaden sposób, musisz zakupić akumulatorki + ładowarkę do nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...