Skocz do zawartości

The Island RPG


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podoba mi sie pomysl, zostajesz zeslany na wyspe i radz sobie sam... no ale tu nagle pojawia sie ten sklepik. Przypomina mi to pewna reklame gdzie goscia wywalilo morze na brzek, kilka scen jak z Outcast, jak mu tam samotnie i ciezko, a na koniec reklamowki z lotu ptaka widac ze po drugiej stronie wyspy znajduje sie super hotel :P

 

Po co komu cos sprzedawac na wyspie za pieniadze? po co komu pieniadze na takiej wyspie?

Kupilbym kija od sprzedawcy a potem bym go nim zatlukt i odebral moje ciezko nazbierane kokosy.

 

Lepiej zrob aby gracz musial poszukac jakiegos kijka, jakies kamienie aby mogl sobie zrobic bron, rozpalal ognisko zeby mogl sobie upiec mieso, jesli uda mu sie cos upolowac itd.

 

Mozna oczywiscie zrobic ze mozna z jakimis NPCami wymieniac przedmiotami, dobry kij jest wart 6 kokosow, no ale jak masz kij to mozesz go tez wymienic na 2 ryby i zrobic sobie jakies jedzonko na wieczor itd. Byle nie robic kasy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: na razie nie ;)

 

@David: wiesz to że zostajesz zesłany na wyspe to nie znaczy żę jesteś Robinsonem ;) Ta wyspa to KOLONIA więźniów - coś jak w Gothicu... Na czele wszytskiego stoi Athew który jest podesłany przez władze - ta wyspa to tętniące życiem miasto - tylko po co komu takie życie? Zresztą w pełnej wersji wszystkiego się dowiesz od NPC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: na razie nie ;)

 

@David: wiesz to że zostajesz zesłany na wyspe to nie znaczy żę jesteś Robinsonem ;) Ta wyspa to KOLONIA więźniów - coś jak w Gothicu... Na czele wszytskiego stoi Athew który jest podesłany przez władze - ta wyspa to tętniące życiem miasto - tylko po co komu takie życie? Zresztą w pełnej wersji wszystkiego się dowiesz od NPC :)

 

Podeslany przez wladze powiadasz? juz wiadomo kogo trzeba uklupac zeby wyspa byla moja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoda

ano jak idzie sie na te lizardy, niedzwiedzie i enta to jest tam na dole takie wejscie jak w almorze do podziemi(wyglada jak do jaskini). jakims cudem gdy tego dotkne przenosi mnie na pol sekundy do podziemi ale pojawiam sie na trojkaciku i przenosi mnie na sam poczatek gry. Czeka na mnie athew!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj może i przez przypadek wstawiłem tam wejście do dungeonów ( nie obrobione graficznie btw) ;) NIe zwracaj na niego uwagi... btw który miałeś level? tłukłeś już lizardy? :)

 

@David: No moja gra jest własnie NIE robinsonowa - chodzi w niej o coś innego :P Zresztą dowiecie się w pełnej wersji która (uwaga) ukaże się jeszcze w 2007 roku!!!!! <fanfary&aplauz> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fabuła jest rozbudowana jak aspekt taktyczny w moim RTSie :P

Czyli słabo :F Ale to hack'n'slash - tu chodzi o rozwalanie potworków, coraz lepsze itemki i coraz więcej expa ;)

 

@David: uważasz że to późno czy wcześnie? ;p Gra za długa nie jest... ale gdybym robił ją dłużej to podejrzewam że nigdy* bym jej nie skończył...

 

*patrz Fallen Kingdom i kilka innych oraz dodaj mój słabnący zapał do pracy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuuu ide lasem cos wyskoczylo spod drzewa i dead.... boxed.gif

 

To co łazisz po lesie na 1 levelu - mówiłem wam! uważajcie :P co, w almorze jak pójdziesz głębiej do lasu to tez dedniesz od lepszego stworka, w BG jak cię zaatakują bandyci na małym levelu też cię rozwalą... nie narzekajcie na trudność mobów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...