Skocz do zawartości

Stare dobre czasy


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Hello;) Chcialbym abysmy sobie troche powspominali czasy poczatkow polskiej sceny GM'a. Moim zdaniem czasy istnienia Space Studio, Sadam Games Studio i starego GMClan byly najlepsze i najciekawsze, bo wtedy wszyscy mieli pasje (i dalej maja:)) byli lolkami i chcieli robic gry ktore bylyby hitami na swiecie... Co wy o tym myslicie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, stare czasy. Forum hostowane przez Click-Games.net, strony Gejmsworld, Magic Soft, Programy Marmota.

Teamy Space Studio, Sadam Games Studio i tam jakieś inne grupy. Wogóle kiedyś było lepiej na forum. Np. można było podziwiać, jaki kto miał poziom ostrzeżenia, oraz wogóle skypt forum był fajniejszy. IPB 2.0 jakoś mi nie leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Marmot: Mi też nie leży jakoś ipb2.0, spodziewałem się czegoś lepszego. Dwójka to chyba przerost formy nad treścią. Jeśli chodzi o ostrzeżenia (by widzieli wszyscu), to był to mod.

 

Według was to są stare czasy? Chyba tylko woock pamieta GMS i poczatki GMCLAN. To byly czasy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to u mnie było coś :) Każdy pomysł realizowałem, może nie były to super produkcje, ale chciało się. Teraz jakoś tak... nie chce mi się, mimo że mam wiele, niegłupich pomysłów <_< Nawet fabułe zawsze szlifuje... Znudziło się chyba poprostu...

 

Hehe... Ja znałem ze starych scen, tylko drewniany GMCLan (czyli brązowy) ^^

 

Dziwne... Jak byłem totalny n00b to tworzyłem codziennie nową produkcje. A teraz? Nic. Heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie jestem od początku gmclanowiczem to widząc wasze posty czuje że mieliście wtedy zajęcie. Wspominać dobrze jest ale teraźniejszością trzeba sie zająć też (ale mi sie rymuje :P ) niektóży z was poprostu wyrośli z GM i twożenia superprodukcji a niektórym sie on znudził :P No więc Hakunamatata (czy tak to sie pisze ? ), ja wracam do swoich projektów (nie istniejących jeszcze :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam Hokej i Hokej 2 :) . To były czasy :P . Ściągnij plik GMR potem GameRunnera :) . Jeszcze niebieski GMS, fuzja z GMCLAN. Aż żałuję, że się wtedy nie rejestrowałem i nie waliłem komentów, oraz nie miałem nicka Marmot :) .

 

A co do chęci do tworzenia gier, to ze mną jest tak samo jak z Pietrusem. Jak byłem n00bem to zaczynałem pełno produkcji (na dysku mam wszystkie GMowe źródła poza Pakermenem, Antywirusem, Antywirusem 2, Niszczycielem Piłek i Antyduchem ;) ). Teraz tylko zacząłem Garden cKombat i powoli go robię. Pewnie z takim zapałem i jeszcze tym że GM 6 mi się nie chce czasami uruchamiać, to ten GcK skończę pod koniec przyszłego roku, a zacząłem go jeszcze robić przed Pakeremenem :P (czyli przed zarejestrowaniem się na GMCLAN).

 

PS. Ciekawe kto pamięta jeszcze jak reklamowałem te swoje żółte programy marmota :lol:

 

PS2. Co do stracenia chęci, to je straciłem, jak robiłem pewną grę. Zrobiłem ją, ale zapomniałem zapisać do GMD. Więc zapisałem i podczas zapisywania siadł prąd w osiedlu i nie mam teraz jak odpalić tego :) . Może istnieje jakiś GMD Repair :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, ja pamiętam stronkę Programy Marmota, ale reklamy nie :)

 

A ja z drewnianego GMClanu pamiętam grę Hitmen (czy jakoś tak) i taką grę gdzie się muchą sterowało (nie pamiętam nazwy). Eh... To były czasy.

 

Nic nie jest wieczne, jak to mawiał jakiś człowiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja mam, ale nie wrzuce dopoki nie wykupie nowego konta internetowego (bo na iglu limit strony wynosi 20 MB). Jak z nauka dobrze mi pojdzie, to przenosiny beda moze juz pod koniec lutego / na poczatku marca.

Na twardzielu mam zarchiwizowana cala stara strone gmclan oraz forum. Przydaloby sie rowniez przekonwertowac stare posty od 2002 roku. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...