Skocz do zawartości

Zoom w trakcie gry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! robię grę z widokiem od góry i nie wiem jak można zrobić zoom w określonym viewie w trakcie gry. Próbowałem z view_hview, view_wview i kilkoma innymi opcjami viewów i nie wychodziło. Próbowałem dawać swój kod i do step i do draw, ale to nie wina stepów tylko mojego kodu. :P Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można zrobić zoom

 

Yo Yo ! Jeśli chcesz zrobić zooma to spróboj nacisnąc Plus na numerycznej częsci klawiatury. Wiem wiem nie zawsze to działa, jeśli nie zadziała to

spróbój kółkiem u myszy to napewno zadziała, a jeśli masz mysz bez kółka to ić się schowaj, bo dzisiaj wszystkie szaanujące się nastolatki ( szanujące się = mające żel, wypasione komóry, słuchające tokyo hotel) mają wypasione myszki z kółkiem. A więc zmykaj do sklepu kupić myche i nie żałuj pieniędzy , gdyż oszczędzanie odeszło do lamusa jeszcze zanim się urodziłeś.

 

Narka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo ! Jeśli chcesz zrobić zooma to spróboj nacisnąc Plus na numerycznej częsci klawiatury. Wiem wiem nie zawsze to działa, jeśli nie zadziała to

spróbój kółkiem u myszy to napewno zadziała, a jeśli masz mysz bez kółka to ić się schowaj, bo dzisiaj wszystkie szaanujące się nastolatki ( szanujące się = mające żel, wypasione komóry, słuchające tokyo hotel) mają wypasione myszki z kółkiem. A więc zmykaj do sklepu kupić myche i nie żałuj pieniędzy , gdyż oszczędzanie odeszło do lamusa jeszcze zanim się urodziłeś.

 

Narka !

 

Yoyoyo!

 

Mam myszkę optyczną jeśli wiesz co to jest, a takie myszki są teraz bardzo trendy. A poza tym ja byłem trendy jak Ty skakałeś jeszcze z jaja na jajo więc nie pouczaj swojego mistrza. A Admin tego wspaniałego forum nie uwzględnił jednej ważnej rzeczy - ludzkiej głupoty której Tobie nie brakuje. Nie znasz się na GM a udzielasz bezsensownych rad.

 

Sayonarka!

 

EDIT:

a ty idź sie schowaj z taką ortografią biggrin.gif Głupoty gadasz i tyle tongue2.gif

Ta ortografia jest teraz trendy! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...