Skocz do zawartości

Zablokowane soldiers shooter


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

No. Może być fajnie się gra tylko jeszcze przydałoby się co nieco zmienić i dorobić. Menu brzydkie, grafika też nie za dobra, dźwięków nie słyszałem bo wyłączyłem głośniki :P ale grać się da :)

 

3 gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jadalne, grafika może i jest z resource packów, ale przecież po to one są aby z nich korzystać, no nie? :].

Najbardziej irytujący jest brak jakichkolwiek checkpointów, mogłyby być przynajmniej co poziom. Niech zgadnę, korzystałeś z przykładu Jakluba? :P. Oczywiście nie widzę w tym nic złego, to tylko moje spostrzeżenie :D. Trochę ją urozmaicić, dodać conieco, zmienić niektóre grafiki i będzie cacy :) .

 

Daję 3 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kiepska, sterowanie do niczego, a kod doprowadza do przeładowania pamięci i resetu kompa - powodem jest brak usuwania obiektów 'krwi'.

 

Daje 1 gwiazdke i licze na to że poprawisz kod gry (lepiej zrób od nowa całą)

 

Pozdrawiam :]

logo_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj co to jest :D

 

Powinieneś zdecydować się czy gra ma być z góry, boku, izometryczna itp. bo mieszanie tego to zły pomysł. Czaszki latają od ściany do ściany i nie wiadomo po co? Strzelają nie wiadomo z czego i czym. Bohater idzie i rozwala to wszystko, ale po co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soldiers shooter: 60% |||||||||| - Gra została oceniona na 4 gwiazdki.
że co? Ja widze ewidentnie że jest oceniona na 3 - ale coż przy kompie dużo siedze moze mi oczy szwankowac zaczynają... Co do gry - tak jak mowil mike - bardziej grywalna niz myslalem - a dlaczego? Bo ta gra jest baaardzo oparta(zeby nie powiedziec inaczej :] ) na przykladzie strzlanki Jakluba :] Dam 3 bo grafa denna no i to comówilem przed chwilą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...