Skocz do zawartości

CODE::Blocks i Ogre


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

próbuje pracować na Ogre SDK i codeblocks, ale nie wiem jak połączyć bibliotekę stlport z codeblocks, Ponieważ nie chcą mi się wtedy kompilować pliki, gdy usunę tą bibliotekę z listy to program się kompiluje bez błędów, ale i tak nie chce sie uruchomić. Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo YO siemano . Gorąco cie witam i już spiesze ci z pomocą. Ale najpierw musze ci powiedzieć że dokonałeś dobrego wyboru --> to forum to skarbnica wiedzy, zadając pytanie zawsze otrzymasz odpowiedz. A zasługa to Admina który jest poprostu brak mi słów.

A teraz wracam do tematu śpieszyć ci z pomocą, bo pewnie zaciskasz zęby , i juz niecierpliwisz się mocno.

Otóż codeblocks, inaczej zwany po prostu blokami z kodem, lub jak popularnie nazywe sie je poprostu klockami, nie nadają się do tworzenia bibliotek. To musisz napisać w zakładce script, a w klockach tego nie zrobisz. I radze tobie przenieść się na scripty już DZIŚ ! Po prostu klocki wypadły już z mody, nie są cool, a wszyscy trendi użytkownicy uzywają tylko scriptów.

 

Sayonara !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yea, podał naprawdę dobre powody, zero praktycznych, multum głupawych -.- Ja ci radzę przenieść się na scripty dlatego, że klocków nawrzucasz parę i już się robi bałagan, że ciężko się połapać, skrypty są wygodniejsze i więcej na nich możesz zrobić. Poza tym , używając skryptów, wytorujesz se prostrzą drogę do uczenia się potem innych języków programowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tak wiecie że on się nie pyta o gml ^^

 

no nic masz tu stronke jak to wszystko ustawić

http://www.ogre3d.org/wiki/index.php/SettingUpAnApplication

niestety po angielsku nic ci na to nie poradzie ^^

 

A i upewnij się że masz Code::Blocks + MinGW 3.4.5 + STLPort 5.0

 

Prze_As Porównanie CODE::Blocks do klocków w gm po prostu nie mam słów ale dzięki tobie poprawił mi się humor XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...