Skocz do zawartości

Współpraca z twórcami...


eXo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem autorem i administratorem serwisu Pobieralnia.tv.pl.Mam dla twórców gier ofertę.

Mogę na swojej stronie i powstającym portalu podległym(o grach) promować ciekawe gry użytkowników tego forum.Na czym by to polegało?Gry były by udostępniane w downloadzie,pisane byłyby o nich newsy.Na stronach portalu byłyby buttony i bannery stron twórców.Ja chciałbym mieć jedynie informacje raz na jakiś czas o nadchodzącej nowej wersji,i możliwość przeprowadzenia wywiadu z twórcami gier.Można o tym pisać w tym temacie.

Jeśli wybrałem zły dział,proszę o przeniesienie tam tematu lub jego usunięcie.

Pozdrawiam,eXo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej panowie mnie się zdaje że mogą być wszystkie gry screeny ogólnie będzie opis czy jakaś zapowiedź ( sorry za beznadziejnie na szybko ułożone zdania dopiero wstałem) więc jeśli ktoś chce może sobie ładnie wypromować gierkę wg to ciekawa opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo1517: Jak najbardziej.To bardzo ciekawa gra,dostała 4 gwiazdki,co mówi samo za siebie.Z tobą bardzo chętnie nawiązałbym współpracę.

@lowrider:no wiesz...jak gra jest całkowicie beznadziejna to nie...

@zalu:mogą być i studia,i pojedyncze osoby.Studia fajnie brzmią :D

@oriental:nie muszą.Farmer Fran jest single,a ja baardzo chętnie nawiązałbym współpracę z gnyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią:

****, co mi szkodzi....

Jak cos bede mial to Ci podesle.. tylko wlasnie zeby liczba odwiedzajaca stronke dziennie byla wieksza niz 15 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dosyć dobre pozycje w google:

 

gry filmy programy - 7 miejsce

 

darmowe gry i programy - 10 miejsce

 

darmowe gry filmy i programy - 3 miejsce

 

Moja strona ma taki wpis:

 

Snake Games - SOFTWARE - DARMOWE GRY FILMY I PROGRAMY !

Serwis zawierający zbiór legalnego oprogramowania (min. Darmowe Gry i Programy) Prócz

tego znajdziemy tu bardzo wiele ciekawych materiałów (Filmy, ...

www.sgames.ovh.org

 

Trochę się znam na pozycjonowaniu :P ale troszeczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@snake-to załóż swój temat

@SLy-Strona zaczyna się reklamować,pozycjonuje ją m.in.SubmitWolfem(160$,ale się opłaci...)Darmowy CMS?-taki mi na razie wystarczy,na CMSie łatwiej robi się tego typu strony.Strona nie działa od trzech dni,tylko ponad miesiąca,wcześniej nie chciało mi się pisać newsów bo była zamknięta dla odwiedzających.

@pablo1517-już dodałem grę do downloadu razem z FF.I tak będe was promował,nie ma bata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...