Skocz do zawartości

Zablokowane gml czy c++


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wiem temat brzmi i troszkę jest banalny ale nie dla mnie

otóż stoję przed dylematem

poznałem taki fajny dll do gm jak Ultimate3D ale sobie tak pomyślałem po co się uczyć tych enginów jak mógłbym się nauczyć np. Irrlicht do c++

no i nie wiem w czym powiększyć swą wiedze czy w gml czy w c++ =-_ -'=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na takim Irrlicht Można by najlepszego uzyskać chodzi mi o jakąś grę najlepszą jaką można by uzyskać w Irrlicht no i jest jeszcze ogre 3d i The Nebula Device 2 którego z tych 3 najlepiej się nauczyć

 

...czy ty przeczytałeś to co napisałeś?

 

Oczywiście najlepiej nauczyć się tego z czym będzie prościej i funkcjonalniej, i wygodniej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W irrlicht-cie zrobisz spokojnie grę z bardzo dobra grafiką typu moh 1 ale wszystko zależy od własnych umiejętności i determinacji... Stworzenie takiej gry zajmie na pewno ponad rok.

 

Z grafiką typu MoH1 (zresztą irlicha stać na coś więcej) to nawet trzech lat nie starczy. No chyba że ma się jakąś ekipę, a już na pewno sprawnych grafików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pasowało by znać chociaż podstawy c++, a poza tym potrzebujesz dobrego teamu, grafika sama się nie zrobi. Szczerze mówiąc wątpię czy uda Ci się kogoś znaleźć ponieważ nikt się do Ciebie nie przyłączy jeśli nie masz żadnego doświadczenia w tym temacie, a utworzenie teamu z samych begginer-ow raczej się nie powiedzie. Ogre jest dobry lecz, stworzenie zaawansowanej gry jest bardzo trudne gdyż Ogre jest z góry przeznaczony do krótkich dem.

 

 

 

ba, można nawet próbować robić grę z grafiką a'la Oblivion.

 

Zobacz na jakieś gry stworzone w Irrlicht.. jak już ktoś zamierza stworzyć taką grę to używa już bardziej rozbudowanego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pasowało by znać chociaż podstawy c++, a poza tym potrzebujesz dobrego teamu, grafika sama się nie zrobi. Szczerze mówiąc wątpię czy uda Ci się kogoś znaleźć ponieważ nikt się do Ciebie nie przyłączy jeśli nie masz żadnego doświadczenia w tym temacie, a utworzenie teamu z samych begginer-ow raczej się nie powiedzie.

tak tylko kto powiedział że nie znam c++ z tym noobem chodziło mi o Irrlicht

co do ludzi to znam kilku dobrych programistów i grafików ^^

ale zanim zacznę składaniu jakimkolwiek team musze najpierw się nauczyć Irrlicht =^-^=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło bez dobrego teamu nie ma co się brać za to.. Ale skoro LionX zna kilka osób w tym dobrego grafika i chętnie pomogą.. To tylko brać się do nauki ^^ No i jeszcze ktoś by się przydał kto się zna na

projektowaniu i spokojnie można w kilkanaście miesięcy zrobić cudeńko ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...