Skocz do zawartości

KEY


Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie jakos sprawdzic w grze exe, na jakim keyu zostala ona zrobiona?? I czzy jesli bylo zrobiona na programie z pierwszym keyem a zexetacublowana(zrobiono z niej exe) na programie z drugim keyem , to jak bede sprawdzal (jak sie wogule da sprawdzac) to jaki key bedzie wyswietlało, pierwszy czy drugi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj sie overmarsa - on ci odpowie :D

byś musiał pogrzebąc w kodzie.Jeżeli uzywas rejestratora czy res chacker to mozes dane zmieniać w niektórych progach(tylko exe z gm jest tak zrobiony,że gdy zmienimy to nie da sie już uruchomić) i tam powinno wyświetlane.Najwyżej hex.I tak chyba raczej nie ma.Raczej tam jest prog skomplikowany w delphi.I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi powiedzcie kto z was ma 100% legalne programy, gry itd. ??? Założe sie że nikt ;) . Żadna firma nie uchroni sie przed crakowniem jej produktów :D. A Mark miałby dużo do roboty jak by sprawdzał każdą gre napisaną na GM i nie miał by czasu na stworzenie kolejnej części GM. To chyba logiczne. Nic sie nie uchroni przed crakerami :D Buhahahahaha ha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Jest sytuacja. Ktoś zdobył ten kod drogą legalną a puźniej dał koledze. Ci 'ONI' akurat będą sprawdzali ich obu. Idą do tego co zdobył kod od kolegi patrzą, no i stwierdzają że jest wporzo. Idą do tego co ma legalny i okazuje sie że dwie osoby mają ten sam kod. I co robią ?? NIC ?? Ci ONI nie będą wiedzieć kto zdobył kod w legalny sposób a kto w nielegalny. Takie sprawdzanie nie ma sensu !! Więc bigshark. NIE MARTW SIE TYM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuscmy ze jest taka sytruacja: Zrobil ktos bardzo dobrą, darmową gre, wkrotce stała sie ona popularna. Przypuscmy ze byla ona zrobiona na nielegalnym keyu.... "ONI" sciagają tą gre (gdyz jest ona popularna) i patrzą ze jest na nielegalnym KEYU. I co wtedy?? ? CO "ONI" mogą zrobic tworcy tej gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ci ONI mogą wiedzieć że akurat ten KEY jest nielegalny. Musieli by sprawdzać wszystkich ludzi na świecie czy przypadkiem któryś nie ma takiego KEYA co ty. TO JEST NIE WYKONALNE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1) Key na 95% nie jest wkompilowany w exe bo i po co? Przecież to od edytora zależy czy jeśli mamy kod, to zrobi nam exeka w przypadku zastosowania określonych funkcji jak np. particle system. W exe może być co najwyżej dodatkowy zapis by pokazywało reklamę GM. Przecież jakby klucze były wkompilowane w exe, to ktoś sprytny mógłby sobie je powyciągać. A przecież nie po to ktoś kupuje klucz by inny mu go z exeka podpierdzielił.

 

2) Sprawdzalność: W teorii może podać ciebie do sądu. W praktyce musiałby wnieść pozew sądy na terenie polski, a i sprawę i tak by prawdopodobnie przegrał ze względu małą szkodliwość społeczną (choć gdybyś zechciał sprzedawać gdy to Mark by prawdopodobnie wygrał). Mark niestety nie powstrzyma piractwa. Zdarzały się nawet przypadki, że niektórzy posyłali piracke klucze z 5 do skonwertowania na 6. Mark raz nie wytrzymał i napisał o tym na forum. Jest to kwestia tylko i wyłącznie moralności bo Mark nie ma środków by wszystkich ciągać po sądach. Jedynym skutkiem może być kiedyś to, że zaprzestanie prac nad Game Makerem na zawsze (takie odnoszę wrażenie po niektórych wypowiedziach).

 

ps. Aktualnie mam 2 nielegalne programy. Reszta a jest ich dużo jest całkowicie legalna. Te 2 progsy to WinXP i Photoshop, które mam zamiar kupić w wersji oem. Co do muzy, filmów i gier to już sprawa tak ładnie nie wygląda. :]

 

ps2. Najbardziej wkurzające jest to, że ci co używają nielegale GM'a i tłumaczą się, że nie mają pieniędzy, nawet nie próbują startować w konkursach gdzie są do wygrania darmowe klucze. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające jest to, że ci co używają nielegale GM'a i tłumaczą się, że nie mają pieniędzy, nawet nie próbują startować w konkursach gdzie są do wygrania darmowe klucze. 

Ja tu sie zgadzam w 100% z tobą. Aby otrzymać orginalny klucz trzeba wydać tylko tygodniówke a wtedy i my mamy spokuj i Mark nie musi sie martwić :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, a GM to bóstwo :D które trzeba szanować.

 

PS. Na jakiejś stronie z serialami i masz 12 kodów i wszystkie nie działają. To jest na szczęście postęp. I chwała za to Markowi :) . Co najciekawsze, większość z tych kluczy ma budowę jak oryginalne, czyli Mark je musiał wygenerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No nie cieszyłbym się tak, Marmot. Na Google w parenascie sekund znalazlem dzialajacy klucz do gm6 (sprawdzilem na laptopie). Trzeba umieć szukać. Zresztą ja się tam nie martwię co kto używa, ważne że ja mam legala i by Mark się nie zniechęcił w dalszym tworzeniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,

1.Chętnie bym sie kupił keya ,ale rodzice ('i tak ci do holery komputer nie jest potrzebny')

2.KOnkursy,żeby wygrać tza się troche pomęczyć.I tak wygra ten,co ma zarejestrowaną.Więc po co?

3.i po co mam czekać,aż mi za miesiąc przywizie klucz?właduje seriala i po kłopocie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...