Skocz do zawartości

Linux


Mag_Ognia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak płytka się bootuje, tobie włącza się menu Ubuntu wybierasz "Instalacja systemu", czy jakoś tak, czekasz aż ci się włączy Ubuntu i na pulpicie masz ikonkę do Instalacji, jeśli chcesz odpalasz ją, jeśli nie, działasz se na Ubuntu, sprawdzasz czy ci się podoba, jeśli się nie podoba, wyłączasz komputer, wyciągasz płytkę i wracasz na Windowsa. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jestem strasznie zielony ale przez całe 7 lat siedziałem na Windowsie.
To cie nie usprawiedliwia, bo aby zainstalowac Windows też jest potrzebne bootowanie. (nie wierze iż przez 7 lat nie formatowałeś kompa i nie instalowałeś systemu operacyjnego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ubuntuguide.org/wiki/Ubuntu:Feisty_pl i czytać, a nie pytać się ciągle :/ . Poza tym, wypalenie obrazu płyty to banalna rzecz, czemu ty masz Proxx z tym problemy? W takim Nero Express pisze jak krowie na rowie w menu czy wypalić z pliku projektu lub obrazu :] . Co do tego bootowania, Mag_Ognia, wejdź w setup biosa (zazwyczaj DEL przy uruchamianiu komputera) i znajdź rubryki dotyczące kolejności odpalania. Zazwyczaj wygląda ona tak: FLOPPY, HARD DISK (HD), CDROM. Zmień na FLOPPY, CDROM, HARD DISK (HD) i już.

 

http://toproste.net/?p=151 - a tu jest videotutorial pokazujący instalację Ubuntu w 7 częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o zbotowanie płyty by móc uruchomić Instalator linuksa.

 

Mam jeszcze pytanie.

wypakować i wgrać wypakowane na DVD czy biorę nero potem klikam plik obrazu cośtam ubuntu i nagrywaj?

 

Edit: CHOLERNA NAGRYWARKA DVD NIE CZYTA PUSTYCH PŁYT DO NAGRANIA ach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...