Skocz do zawartości

Zablokowane tworzę grupę ochotników


artimal

Rekomendowane odpowiedzi

ja będe się starał pomuc każdemu kto mnie o to poprosi najlepiej jak potrafie

Masz POMAGAĆ w robieniu TWOJEJ gry na którą nawet NIE MASZ POMYSŁU?

To tak jakbyś szukał sobie niewolników do czarnej roboty. [tak wiem, obrazowe i daleko idące porównanie, ale co tam xP]

 

A tak na serio zupełnie - ktoś kto zbiera już taką grupę osób, powinien mieć już na prawdę jakieś dośc spore doświadczenie. Carmack jak pisał Quake'a miał chyba mniej osób :D. Szczególnie że on dokładnie wiedział co chce stworzyć, a nie zbierał wielką ekipę żeby coś dla niego zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmack jak pisał Quake'a miał chyba mniej osób
Nie wiem ile osób robiło quake, ale dooma robiło chyba mniej niż 5 osób. Chce tutaj zaznaczyć że 3 dobre osoby są lepsze niż 50 mało umiejących (nieliczni średnio), na dodatek ze słabym "przywódzcą". Na dodatek w 3 osoby łatwiej się dogadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym wam źle życzył czy coś, ale za przeproszeniem od dupy strony się do tego zabieracie :)

 

Nie orientuję się w tym, co się na forum dzieje, więc nie wypowiem się na temat talentów kandydatów się tu zgłaszających, ale jedna osoba na słówko zasługuje.

Mam nadzieję, że pan "scenarzysta", który pisał tu o swoich "pomysłach" robił to w charakterze żartu, dowcipu, zgrywy, [tu wstaw dowolny synonim wedle własnego uznania]. Jeśli jednak było to pisane na poważnie (trudno mi ocenić, ponieważ tej osoby nie znam), to... Wygląda na to, że po prostu nie wiesz, czym jest pomysł na grę, czym jest scenariusz i inne takie. Jeśli był to jedynie zgryźliwy dowcip, to przepraszam.

 

Pozdrawiam.

 

 

PS: Ubolewam nad faktem, że nie wszystkie z osób, które o przedsięwzięciu wyrażały się sceptycznie i/lub krytycznie, robiły to w sposób przemyślany, sensowny, a przede wszystkim grzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ale z nudów. Ty se kasujesz bańkę za egzemplarz a my się wysilamy. Nie ja mam inny pomysł! Każdy dostanie tyle ile zrobił. A ten co w ogóle nic nie robił nie będzie nawet w credits.

imię: Krzysiek

Nick: Sarevok

GG: Nie posiadam

e-mail: co0@wp.pl

Zatrudnił by się na stanowisku Prozatora i Programisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...