Skocz do zawartości

Nawalanka - część 1


Rower

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mogłem zamieścić tu tego pliku bo był on za duży ale podaję link do strony gdzie go zamieściłem :P .

 

 

 

http://www.humoristick.republika.pl/inne2/nawalanka.gif

 

 

 

Aha! Jeżeli wam sie spodoba to napiszcie i będą następne części. :]

 

 

PS: W link trzeba kliknąć prawym klawiszem myszy i zapisać element docelowy jako... inaczej nic nie zobaczycie :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyznaję to było dość kiepskie, ale i tak to kosztuje dużo roboty bo robienie każdej animacji (a było ich ponad 300) nie jest proste. Pomyślałem sobie jednak że warto zobaczyć co sądzą inni o takim czymś i jeżeli wasze odpowiedzi mnie dość nie zniechęciły to spróbuję ponownie,ale bardziej się przyłożę. Zrobię jakieś tła i więcej klatek, kto wie może pójdzie lepiej... :(

 

 

 

I jeszcze małe pytanie:

Czy chociaż spróbowaliście to zapisać na dysku?

 

Ja jak kliknę w ten link to animacja strasznie skacze, a jak zapisałem na dysku to szło płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem, projekt godny uwagi.

Myśle, że twoje zaangażowanie Rower i wysyp przyszłych pomysłów pozwoli nam rozkoszować się kolejnymi częściami twej NAWALANKi;)

Pewnie pomysłów ci nie zabraknie...

A animacja...hmh bardzo ciekawa, trzymająca poziom tego typu produkcji.

Nie wiem na czym mialaby polegać jej słabość?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym mialaby polegać jej słabość?

Nie wiesz? To ci uświadomię:

- zrobił to w takim kreatorku animacji, w którym ruszył sobie myszką i ma animację;

- animacja się strasznie zacina;

- rozmiar jest za duży;

- tak jak mówił Quetzacotl (chyba dobrze napisałem nicka :] ), takich rzeczy nie robi się w GIFie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja powinna być zrobiona jak już Quetzacotl wspomniał na Flashu <_< a pomysł na gre niezły :) ale nie do wykonania jeżeli chcesz robić coś co ma wyglądać jak ta animacja. Ale życze powodzenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot chyba źle mnie zrozumiałeś <_< . Ja nie wieże że taka gra powstanie ale jak Rover chce coś takiego robić to niech prubuje, nikt mu prubować nie zabroni. Liczy sie wyobraźnia :) . Od niej sie zaczyna każda dobra gra :D .

 

Roverowi dalej życze powodzenia :thumbsup:.

 

EDIT:

A czego by nie zrobić tego we Flashu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon, przecież Rower nawet nie wspomniał o tym że chce zrobic gre,

Ja nie wieże że taka gra powstanie ale jak Rover chce coś takiego robić to niech prubuje, nikt mu prubować nie zabroni.
Nikt mu nie zabroni robić tej gry bo gra taka nawet nie powstaje, Rower zrobił tylko Animacje :D To nie ma nic wspólnego z grą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...