Skocz do zawartości

Kolejny problem z 39dll


tomalas

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram sie napisac krotko... ;]

 

Mam problem odbieram wspolrzedne przeciwnika i nie odbieram ich w kazdym stepie tylko mam zmienna delay ktora rosnie +1 co step a gdy jest rowna 2 czyta wspolrzedne przeciwnika... problem jednak polega na tym ze postac wtedy szybko miga... domyslam sie ze jest to spowodowane ta przerwa miedzy kolejnymi odebranymi wspolrzednymi... a w tej przerwie obiekt gracza zmienia wspolrzedne na inne prawdopodobnie na te gdzie obiekt byl stworzony czyli pozycje startowa w roomie... Jakies porady jak to rozwiazac ?

 

Z góry dzięki,

tomalas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać znowu kolejnego tematu więc odświeżam a jestem znowu zmuszony prosić was o radę i pomoc ;]

 

Otóż jak wysłać strzał ? Kombinuje nad tym kilka dni różne dziwne rzeczy mi wychodzą ale zawsze coś nie działa do końca... Ok już przybliżam problem: Po naciśnięciu klawisza gracz tworzy obiekt który leci w kierunku ustalonym zmienną kierunek... i teraz chcę żeby na drugim komputerze też ten obiekt się stworzył na pozycjach gracza który strzelił i w tym samym kierunku... ok zmienna kierunek przesłać to nie problem... ale z tym tworzeniem obiektu na drugim komputerze... ustalałem jakoś zmienną że strzał został wykonany i ją wysyłałem ale też klapa dziwne rzeczy sie dzieją albo obaj gracze strzelają albo żaden kombinuje różnie ale stwierdziłem że poproszę o pomoc...:( Oczywiście używam 39dll i połączenie host klient między dwoma komputerami host sprawdzam zmienną global.master=true a klient false

 

Pozdrowienia, tomalas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...