Skocz do zawartości

To co tygrysy lubią najbardziej...


Rekomendowane odpowiedzi

@Up Nie widziałeś bo poco będę takie badziewie dawał!

Spujż na datę kiedy się zarejestrowałem!

 

Ale już mi sie znudziło robić gre pod tytułem mario , pac man , super wyścigi itd.

znudziło Ci się a zrobiłeś już coś? Troche dziwne pytanie-jak zrobić moba czyli stworka którego można zabijać? Nie wiem jak mamy Ci odpowiedzieć-normalnie..poczytaj na gmc o kolizjach i innych i na pewno sobie poradzisz bo nie trudno zrobić przeciwnika w grze, którego załatwiasz.

Edit: zapomniałem napisać POWODZENIA bo kumpel dzwonił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez pytanie... potwora ktorego mozna zabijac mozna zrobic na milion sposobow... to zalezy od tworcy i od gry jakiej tworzy... Najprosciej stworz w potworze zmienna zywy ustaw ja na true to znaczy ze zyje a na false to ze jest zabity i masz ;] A co robi obiekt jak jest zywy to juz inna bajka a co sie z nim dzieje jak jest zabity jeszcze inna bajka... i jeszcze co trzeba zrobic zeby z zywego zrobil sie nie zywy tez inna.. ;P Ogolnie to nie zebym Cie zniechecal ale idiotyczne pytanie... ;> Szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj masz mase przykladow popatrz jak tam to jest zrobione, pomysl, przerob to na wlasna potrzebe... szukanie nie boli... ;]

 

 

Edit:

A raczki masz ? Naucz sie szukac bedzie Ci o wiele latwiej niz czekac na to az inni Ci poszukaja... Szukanie nie boli naprawde !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...