Skocz do zawartości

c++ a visual c++


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Co masz na myśli pisząc C++, papierowy standard ANSI C++ czy może jakiś kompilator? Bo wiesz, jest w czym wybierać, prócz popularnych gcc i vc++ jest wiele firm, które tworzą własne kompilatory C++, np. DigitalMars, Borland, Intel, CodeWarrior czy IBM. Nie wiem czy któryś z kompilatorów tych firm jest w 100% zgodny z ANSI C++.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bierz książkę jak najnowszą i jak najlepszą w opiniach. Jeśli zdarzy się jakaś malutka różnica, to profesjonalna książka powinna mieć to opisane. Jeśli chodzi o książki opisujące VC++ 6, to nie bierz ich, bo teraz najnowsza wersja kompilatora Visuala wynosi 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanie lecz troche nie do tematu. (Przepraszam ale nie chcę nowego tematu zakładać bo chyba nie warto)

 

Zciągnąłem ostatnio "Source code" do Modu do Quake 2. W paczce zdajduje się qpę plików *.c i jakieś jeszcze 3. Czy wiecie jak je zrobić na moda? *.dll? Jak się domyślam potrzebuję kompilatora (?). Czy wiecie gdziew można taki ściągnąć za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo mod do quake 2 jest pod postacią "gamex86.dll" dla przykładu "Quake 2\baseq2\gamex86.dll"

A ja ściągnąłem Source code moda.

W tym co ściągnąłem znajdują się:

48 plików *.C

1 plik game.DEF

1 plik game.DSP

1 plik game.PLG

i 26 plików *.H

 

Co z tym mam zrobić aby wyszedł mod? :P Czym to "złożyć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...