Skocz do zawartości

Midy na zamówienie


Snajperu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym zaoferować wszystkim pomoc w postaci midów. Otóż piszcie w tym temacie jakiego mida Wam trzeba, może to być jakiś motyw, krótka melodyjka (np. vicrory, game over), cały utwór do podkładu (world, battle, boss itd.), czy coś tam jeszcze. Wszystko tworzę w programie Power Tab, w którym to da się zrobić prawie wszystko :D Będzie to dla mnie trening muzyczny i przede wszystkim dobra zabawa, no a przy okazji mogę się na coś przydać (w końcu:P). Piszcie więc czego szukacie :)

 

Pozdrawiam

 

P.S: btw, jako, że jestem gitarzystą w każdym utworze uwzględniam głównie gitary i bas, jeśli trzeba jakichś specjalnych efekcików, jak fleciki czy coś to piszcie o tym w swoich zamówieniach ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie jesteś gitarzystą a gdybyym potrzebował np jakieś rify bo robie bity do rapu to zarzuciłbyś czymś czy nie bardzo?

 

Da się, ale istnieje pewien problem, a mianowicie nie dysponuję w domu warunkami studyjnymi (niestety) i jakość nagrania może być kiepska (czyt. szumy w tle). Jednak jeśli znasz sposób na rozwiązanie tego problemu to z przyjemnością nagram jakieś riffy, bo rozumiem, że chodzi Ci, żebym nagrał to z mojej gitarki przez mikrofon na kompa ? xD (tylko napisz jakie to mają być riffy :)

 

 

 

ja bym chciał coś ala Mario jak się da, taka szybka fikuśna melodyjka pod tlo dla minigry ^^, da się?

 

W życiu nie da się zrobić dwóch rzeczy: zagrać na gitarze solo z the troopera tak jak Adrian Smith i zaśpiewać Aces High tak jak Bruce Dickinson :) (tylko czy to ma być istniejący już motyw mario, czy może coś co po prostu będzie stylem mario przypominało ?)

 

EDIT: Drogi Pablo, przypomniało mi się właśnie, że moty starman jest dość szybki z mario i taki jak to mówisz fikuśny, jeśli sobie życzysz mogę z nim pokombinować i rozchlastać go np. na trzy gitary + bas w midi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, dla mnie może to być gotowy motyw, lub twoj wlasny, jeśli będzie szybki i taki... skoczny to mi się spodoba, pozatym nie pogardze czymkolwiek to będzie :P. Na gitarce grasz? Jakiś rock :D?

Szczrze mówiąc Starman troche mi się przejadł xD

 

ta mi sie podoba http://www.vgmusic.com/music/console/ninte..._isle_race2.mid , tylko typ co to zagrał totalnie zchrzanił aranżację xD orginał jest dużo fajnieszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, sorki, ale akurat zrobiłem mida starman w Power Tabie, nim przeczytałem Twojego posta, rzuć uchem na to, może akurat. Jak byś np. chciał żeby zamiast midowych gitar były fleciki czy jakieś inne to nie ma sprawy :D

 

Starman Rush (wersja alfa, wszystko co chcesz mogę zmienić :) ) :

http://www.sendspace.com/file/03p72o

 

Na gitarce grasz? Jakiś rock ?

 

Klasyczny Heavy Metal gram :)

 

 

a te rify to jakie chcesz różne(krótkie) bo jeszcze nie ekperymentowałem z rifami na bitach

 

Ale rozumiem, że riffy mają być bardziej rytmiczne niż solowe ?

 

Pozdrowienia,

 

P.S : zaraz zobacze co tam Pablo pod tym linkiem jest i sprobuje to, że tak powiem stworzyć na nowo w mocarnym Power Tabie :D

 

EDIT: Przesłuchałem to i można to by jakoś w nieco innej wersji zapodać, tylko powiedz co Ci się nie podoba w tej wersji dokładnie, żebym wiedział jak z tym ruszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc początek nie jest zły tylko te pierdzenie w tle, z kolei gdy zaczyna się rozręcac zaczyna grac taki flecik inny niz cały czas xD taki denerwujacy. Pozatym jest no... melodyjka praktycznie z 2 moze 3 dzwiekow skupiająca sie tylko na tym takim głównym theme'ie, a nie ma takich jakby innych rytów w tle, chce zeby to było nieco "pełniejsze" nadawało się pod minigierke :P

 

EDIT: Twoj midi starmana nie jest brzydki tylko, że słychać sam theme główny. Pokaże ci starmany od innych ;)

Starman

taki przykładowy , akurat nie jest za piękny xD ale widać ze to remix a nie na nowo zagrana melodia :P

A tak na marginesie xD Starman pod minigry się nie nadaje, niby skoczny, ale to nie to.

 

A przykładowych midów z maria (i nie tylko) masz pełno tutaj np : http://www.vgmusic.com/music/console/ninte...4/index-gr.html

Jakbyś potrzebował natchnienia czy coś ;)

 

A tak se słuchając ta melodyjka wpadła mi w ucho xD Super Mario Bros - Summer Party Mix

No albo to, odrazu widać że melodyjki z maria można ślicznie zmixować :D (zmidować xD) http://www.vgmusic.com/music/console/ninte...arade_Remix.mid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dziś dopiero odszedłem od roboty praktycznie więc trochę już padam z sił, wszystkim zajmę się jutro. Zdołałem przesłuchać te midy od Ciebie, Pablo. Postaram się jutro coś wymyśleć i stworzyć, może na bazie którejś z muzyczek z tej strony, do której dałeś mi linka. Co do nagrywania riffów nadal czekam na odpowiedź czy mają być one pod rytm, czy mają to być solowe 'kwestie'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajperu mógłbyś dla mnie zrobić muzyke do gry w której się chodzi i rozwala kosmitów. Czyli

1.potrzeban mi muza jakas zalatująca tajemnica i grozą

2.Druga muzyka która będzie się włączała jak się zobaczy potwora

 

Pytanie:

Robisz też efekty dźwiekowe?

 

Prosze zrób mi tą muzyke odpisz czy zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale istnieje pewien problem, a mianowicie nie dysponuję w domu warunkami studyjnymi (niestety) i jakość nagrania może być kiepska (czyt. szumy w tle). Jednak jeśli znasz sposób na rozwiązanie tego problemu to z przyjemnością nagram jakieś riffy, bo rozumiem, że chodzi Ci, żebym nagrał to z mojej gitarki przez mikrofon na kompa ?

 

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze odnośnie nagrywania. Odradzam nagrywanie przez mikrofon ze względu na ograniczone pasmo przenoszenia mikrofonów komputerowych i ewentualne pogłosy (z pudła gitary, pomieszczenia itp). Jeśli masz gitarę "z prądem" nagrywaj przed kabel do wejścia liniowego karty dźwiękowej. Albo najlepiej zainwestuj w "elektryka" jakość będzie ekstra - wiem bo sam wypróbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajperu mógłbyś dla mnie zrobić muzyke do gry w której się chodzi i rozwala kosmitów. Czyli

1.potrzeban mi muza jakas zalatująca tajemnica i grozą

2.Druga muzyka która będzie się włączała jak się zobaczy potwora

 

Pytanie:

Robisz też efekty dźwiekowe?

 

Prosze zrób mi tą muzyke odpisz czy zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stickman: żal mi takich ludzi jak Ty... sam wyglądasz jak jakieś #$!@#!@# przekleństwo %@#@ #!#$@..

Topic: Mógłbyś mi zrobić jakiś energiczny mid (typu rock) na koniec gry ("napisy")... ? :)

 

Ps.. Bruce Dickinson rlz..!! (Iron Maiden również...) :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, po dłuższej przerwie i spieszę z przeprosinami. Miałem sporo zajęć ostatnimi czasy wiążących się z odbieraniem Siostry z miasta, w którym studiuje a następnie pracą nad kilkoma moimi kawałkami. Dodatkowe problemy z kompem, a właściwie netem również zrobiły swoje. No, ale już jestem i postaram się........... o żesz ty !! Ile tu się tego nagromadziło ;) Hehehe. Postaram się dla Was stworzyć to czego rządacie, ale prosze tylko, o nie poganianie bo wtedy efekty pracy są naprawdę słabe. Pozdrawiam :)

 

Tak btw

Albo najlepiej zainwestuj w "elektryka"

 

Tak się składa, że ja właśnie gram na gitarze elektrycznej :]

 

Chłopaki, cieszę się, że Iron Maiden słuchacie :D UP THE IRONS !! :)

 

P.S.: No to widzę, pracowitą nockę będę miał dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorx za double posta, ale mam tutaj coś dla Pablo. Jest to metalowa (schematycznie) wersja motywu mario, czyli po prostu krótka przeróbka, a dlaczego krótka? No bo ma być do mini gry z tego co pamiętam. Jestem zadowolony z solówki, którą stworzyłem na potrzeby tego utworu ^^

 

Oto LINK: http://www.sendspace.com/file/axliuy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...