Skocz do zawartości

dopiero po formacie


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

wczoraj miałem robionego formata i nie zainstalowałem anty vira.

brat albo moja mama byli na kompie kiedy mnie nia było.

przychodze,a tu muli mi kompa,włącza się 10 minut i mam jeszcze coś takigo na każdych ikonkach:

27107736qb0.jpg

prosze pomóżci nie wim co robić,moż jakimś programm to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, ale mu dałeś ######stą radę lol.gif

a kiedyś miałem ten sam problem. pojawił się nagle, razem z jakimś syfem, tzw. wirusem. wirusa udało mi się zneutralizować, ale te belki pod ikonkami na pulpicie zostały. wku*wiłem się, zrobiłem reinstalacje systemu, a potem wróciłem do linuksa lol.gif

 

zrób format, ew. tak jak Vardi mówi - przywracanie systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wirus... Tak to po prostu jest, kiedy się instaluje piracką wersję systemu - nawwalają Ci tam jakiegoś szajsu, pozmieniają pliki i później jest tylko jeden wielki ogólny burdel - tak to można powiedzieć. Jeżeli robiłeś pełnego formata, to tym bardziej nie powinno tak być, chyba, że już nawrzucałeś na dysk jakieś swoje pliki albo naściągałeś różne programy... Zainstaluj antyvira, przeskauj kompa i wszystko się wyjaśni, o ile to nie rootkit, DEE, albo jakiś bug w rejestrze/systemie pirackiej kopii... Wtedy ściągnij jakieś Rundll.exe albo RegCure i sprawdź system, ostatecznie użyj przywracania systemu i sprawdź jeszcze raz rejestr HijackThis'em i zweryfikuj kod... Możesz też użyć aplikacji Norton do sprawdzania poprawności plików i systemu lub po prostu Avasta. Zainstaluj firewalla. Powywalaj zbędne pliki/programy z dysku (już po przywracaniu systemu) i zajrzyj do dziennika wydajności w Narzędziach Systemowych. W ostateczności przeinstaluj system... Albo lepiej: wgraj oryginalną kopię systemu Microsoft®© Windows® XP. To na tyle.

 

A ażeby zmienić te cienie pod ikonami, wejdź w Efekty Wizualne (tam gdzie powiedział Tymon) i zaznacz opcję "użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu".

 

Uojt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...