Skocz do zawartości

uploader


Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o prosty uploader na zasadzie hostingu czyli gościu rejestruje się i uploader tworzy mu folder na jego stronę i jak się zaloguje to poprzez uploader wgrywa sobie stronę do swojego folderu acha i jeszcze jak da radę to ograniczenie żeby np jego pliki nie przekraczały rozmiaru 200mb.

 

EDIT:

A i jeszcze gdy ilość użytkowników przekroczy 22 blokowała się i przekierowywała na inną stronę czyli następny serwer. :D

 

Sora za wymagania ale bardzo tego potrzebuję. :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czy to aż takie trudne??

Bo ja niestety nieumiem php a zanim się nauczę to minie trochę czasu a się z tym śpieszę.

Trudne to nie, ale czasochłonne, a czas to pieniądz. Programista mógłby go przeznaczyć na coś innego niż robić skrypt nieznajomemu i to za darmo, np... robiąc komuś innemu za kasę lub sobie odpoczywać. Czy ja muszę tłumaczyć takie podstawy? :P A jak nie masz i czasu i pieniędzy, to pozostają jakieś gotowce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez odcinam sie od babylonu Marmot ;-) Razem z Tymciem zrewolucjonizujemy świat ;d

jeśli Twoja droga prowadzi do złotego miasta, lepiej zabierz jakas sztabke lezaca przy drodze i zawroc puki nie bedzie za pozno bracie ;-) dobrze zainwestowana sztabka i tak sie rozmnozy,a przeciez nie musisz srac do zlotego klozetu ;p

a zebu bylo w temacie, dla mnie zrobienie takiego czegos to czarna magia wiec nie pokaze swojej antykapitalistycznej duszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... świat marzeń, gdzie wszystko jest za darmo i nie ma kapitalizmu, a tylko wszyscy sobie bezinteresownie pomagają. ;)

 

Zresztą taki skrypt z przełączaniem między serwerami to cała infrastruktura serwisu i serwerów, a napisanie takiego czegoś trwa... a czas to (powiedzmy że, kurfa, chleb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

WHM to panel zarządzania serwerem dla aministratora, w komplecie z CPanel'em - panelem zarządzania kontem użytkownika. Licencja na rok kosztuje około 450$ z tego co pamiętam i trzeba odnawiać po upływie okresu.

 

Jakieś darmowe serwery może to i mają, tylko że to nie ma żadnego związku z tym tematem.

 

Poza tym jeżeli chcesz zrobić uploadera na sieci darmowych kont www, to pamiętaj, że jest to BARDZO PORONIONY POMYSŁ, ponieważ właściciele serwerów mogą od wywalać takie konta od tak sobie (taki jest z reguły regulamin), poza tym strasznie mulą i nikt poważny nie będzie chciał z czegoś takiego korzystać.

 

Do takich rzeczy potrzebny jest cały fizyczny serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...