Skocz do zawartości

Zablokowane Tivix


Solmis

Rekomendowane odpowiedzi

A więc będę mówił częściowo, czego potrzebuję. Teraz napiszę to, czego najbardziej potrzebuję na chwilę obecną. A więc:

 

Budynki:

 

- Magazyn Surowców

- Sztuczny Park (pod szkłem)

- Mur

- Elektrownia słoneczna

- Pałac

- Kopalnia żelaza

- Kopalnia kryształu

- Wywiertnik Ropy

- Maszynownia

- Stacja Naukowa

UWAGA:

 

Akcja tej gry strategicznej odbywa się po wybuchu bomby nuklearnej. Więc będą także nowe technologie i style w budownictwie. Budynki budowane są z żelaza i kryształu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up

Wiem co to są rzuty itp.

 

@ topic

 

Wymiary ok.: 100 x 100 pixeli

A rzuty: tak by pasowały do reszty ( raczej trochę z boku, pod kątem) :]

 

EDIT: Coś takiego tylko wym. max. 100x100 px (i oczywiście lepsza grafika :P:

 

blok_xD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, ktoś w ogóle zrobi coś lub chociaż spróbuje? Temat zaczyna się starzeć, a projekt powinien iść do przodu. Ktoś już coś ma? :(

 

 

EDIT: Sory za double posta, ale musiałem trochę odświeżyć temat, bo się o nim zapomni. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
widzisz jak to jest na tym forum mi też nikt nie pomógł w grafice wszyscy tylko kłucili się jak się pisze Backround

I dobrze, kiedyś już Tobie zwracałem uwagę, ale nie posłuchałeś, chyba zrobię czarną listę samolubów i przypnę na forum. Nie wiesz o co chodzi? No to przypomnę. Otóż założyłeś już około 45 tematów i w każdym pytasz o różne kwestie, więc Tobie inni użytkownicy GMLCAN'u pomogli już napewno ponad 50 / 60 razy. Natomiast Ty jeszcze NIKOMU NIE POMOGŁEŚ!!!! Właśnie przeczytałem wszystkie twoje posty.

 

I jeszcze masz czelność zwracać na to uwagę. Koleś, Ty chyba nie rozumiesz idei tej strony oraz wypowiedzi Solmisa. Odpisałeś mu:

widzisz jak to jest na tym forum mi też nikt nie pomógł w grafice wszyscy tylko kłucili się jak się pisze Backround
A przecież on miał na myśli m.in. właśnie CIEBIE. Rozumiesz? Czemu mu nie pomożesz? Co Ty zwolniony z pomagania jesteś? Nawet Solmis udzielał innym pomocy, a Ty?

 

Każdy tylko by chciał by inni mu pomagali a samemu się tyłka nie chcę ruszyć... Takim użytkownikom mówimy stanowcze nie! Na tej stronie ma pomagać każdy każdemu w miarę swoich możliwości.

 

@Solmis:

Szansa że ktoś pomoże na gmclanie z grafiki jest 100 razy mniejsza niż pomoc w gml. Chyba wziąłeś to pod uwagę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Do Ranmusa . Pomogłem kilku osobom

Pomogłeś, ale już po moim poście i to tak raczej na odczepnego. Myślisz, że tego nie zauważyłem? Taki bajer to nie ze mną. :]

 

Zamykam temat, żeby się tutaj totalny offtopic nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...