Skocz do zawartości

Like to play Baldur's Gate II?


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

To może jutro zagramy?

Jak ktoś ma jakieś własne portrety i chce z nimi grać to to niech da linki żeby można było je ściągnąć.

 

ja bardzo chętnie, ale we 2 to tak głupio trochę :P jeszcze kogoś nam potrzeba, żeby chociaż 3 było. No i ktoś musi serwer postawić xD (a jeśli chodzi o portret to sobie Vadera walnę xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym mógł zagrać i pohostować, ale zależy kiedy chcecie grać. jutro mam trochę do roboty (konfiguracja nowego linuksa lol.gif), więc proponował bym sobotę lub niedzielę - jestem czynny od 11 do 16.

 

a jutro dasz radę o np. 17? albo inna godzina, byleby pasowało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nazwać Temat gry RPG ? Bo wiecie , ja mogę zrobić setki topków , z grami ..... No więc :

 

Gra ktoś w przecudną grę Arcanum ? Super fajniuśki RPG ^^ ..... Gra ktoś oprócz mnie i TeeGee na forum ? Jak nie to mogę dać link do torrenta z bardzo dobrym healtem ....

 

 

 

 

/// Smoczku , kilka spraw :

 

1. 1 zdanie jest o temacie , drugie wsadziłam bardziej jako ps .....

2. Po co Sobie nabijasz posty ? Myślisz że moderatorzy są tacy tępi i nie wiedzą co jest a co nie na temat ? Bo ja też mogę sobie napisać w większośći topiców "nie na temat" :bye1: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jeszcze lepiej, bo karta sieciowa mi się zjeba** i przez to byłem odłączony od internetu przez cały dzień. A że siedzę na komputerze siostry to grać nie mogę :/ no cóż, takie życie, jakby to powiedział little: wiagra za $9. Jak naprawię ten swój złom to zagramy. Może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...