Skocz do zawartości

Jak zarejestrować GM i co nam to da???


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Hi, mam kilka pytań:

Ile kosztuje zarejestrowanie GM?

Co da nam zarejestrowanie?

Jak dokonać wpłaty?

 

 

 

Pytam, ponieważ słyszałem, że po rejestracji można robić gry internetowe i mnie to zainteresowało :mellow: . Więc prosze dać mi na to odpowiedź :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak? Tak jak reszta, która sama się później zarejestrowała.

 

Przywileje jakie będziesz miał, to brak reklamy na początku gry oraz parę odblokowanych funkcji. Poza tym przyczyniasz się do rozwoju programu, ponieważ pieniądze w całości przeznaczane są na koszta rozwoju programu. Mark z tego nie zarabia, bo nie musi - jest profesorem na uniwersytecie holenderskim.

 

Aktualna cena to około 58 zł. Musisz kupić 18 dolarów, wpakować je do koperty, najlepiej jeszcze owinąc je papierem by nie było widać pieniedzy przez koperte oraz zalaczyc informacje na kartce od kogo sa te pieniadze (imie i nazwisko, kraj). Nastepnie idziesz na poczte i mowisz, ze chcesz wyslac koperte za granice i pytasz sie jaki musi do tego byc znaczek. Kupujesz, naklejasz i wysylasz (plus wnosisz oplate za przesylke za granice). Oczywiscie nie zapomnij o poprawnie napisanym adresacie.

 

Po tej czynnosci wracasz do domu i wysylasz maila Markowi Overmarsowi, ze wyslales pieniadze (podajesz imie nazwisko, kraj).

 

Gdy do Marka dotra pieniadze, wysle ci on oryginalny klucz.

 

ps. Imie i nazwisko podaj BEZ POLSKICH LITER, bo Mark inaczej bedzie mial klopoty z wygenerowaniem klucza

 

ps.2 Wstydz sie Choosen. Sam wysylales pieniadze za granice do Marka i nawet nie chcesz opisac co trzeba zrobic? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam ci Mario dobrą radę. Nigdy nie wysyłaj przez bank. Jeżeli myślisz, że będzie taniej, to jesteś w wielkim błędzie. Płacąc tak przepłaciłem 150zł :( .

 

PS. Pieniądze pewnie też idą na opłatę abonamentu oficjalnego forum (Mark ma najnowsze IPB 2.0.2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...