Skocz do zawartości

Mario Gangsta ( porzucony projekt )


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj możecie pograć plik tak jakby z grą ( przykładem poczęści ) :

 

DOWNLOAD

 

NIE KLIKAJ TUTAJ !!!

 

ROZMIAR : 71,3 KB (bajtów: 73 074)

 

Tytuł : Mario Gangsta

Gatunek : PLatformowa

Opis:

Miałem pomysł aby stworzyć mario gengsta :) który np. po zjedzeniu grzyba ( HALUCYNA w tym przypadku ) ma dziwne omamy np. ekran się trzęscie , kolorki pulsują :D i takie tam , poprostu ma faze. Z kominów zamiast roślinek miała być gandzia , potowrki to miały być niggasy , czarnychy z kajdanami , prawdziwi Brooklyn , bronks ! west sa ! :D , czaicie te klimaty ... Królewna to miała być pani lekkich obyczają .. Lecz projekt porzuciałem z braku chęci , braku umiejętności . Mam nadzieje, ze może których z was dokończy te Pimpowskie dzieło :) i tam w cdreditsach mógłby o mnie wspomniec hehe :P ...

 

Mam nadzieje , że ktoś się skusi na stowrzenie naprawde fajnej gry która podbije wiele serc u graczy :D ... Tu dużo skilla w gm nie trzeba ;) ...

gorąco polecam :P !

 

Autorzy : ja ja ja ja ...

 

Screeny :

 

60582292fe8.jpg

97210607tm5.jpg

 

Edit/down:

grafe mam z mario :P , print screen i moc painta ...

jej ściągnąłem mario na kompa , odpaliłem z umulatora i robiłem print scrint :) ... a tego chodzącego grzybka czy tam co to sam już przerobiłem ...

 

do CyberDoga : Po co Ci wersja exe ?

do 123el : To tylko pomysł na dalesze pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykłe Mario nic wielkiego zwykłe mario

 

Za zwykłe Mario postawiłbym 4/5 - takich prac jak zwykłe Mario na GMClanie właściwie nie ma. A to nie jest Mario, tylko platformówka ze sprite'ami z Mario. Mario toto nie przypomina.

 

2/5 - jakoś nie podoba mi się idea mieszania ziomowatych klimatów z Mario. Co nie, ziąąąąąą? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od gustu kto co lubi , pełno jest różnych filmików typu gengsta mario :D

jest nawet flash mario komunista :P i wogule aaj...

To co zrobiłem to prawie nic. Powyciągałem troche grafik z mario i praktycznie to nic więcej. Można by zrobić coś ciekawego w jakimś Team'ie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nawet flash mario komunista

Na CDA nie ma oryginalnych nazw. To się nazywas "The people's Mario" i ma styl.

 

pełno jest różnych filmików typu gengsta mario

Pokaż, bo na newgrounds.com nie znalazłem za bardzo takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam, dlaczego mario nie moze byc gangsterem? w koncu to najwiekszy kozak w historii gier komputerowych, i nawet za to warto wkrecic go w jakies smieszne klimaty. Chociaz fakt że Rasta Mario to byłaby już przesada, ale wystarczy dodać mu łańcuch na szyje i zrobic ze w intrze pocina z luigim i 2 biaaatch w lowriderze czy cos, i już mamy mario gangsta.. i pomysl wcale glupi byc nie musi jak sie dobrze rozpracuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam, dlaczego mario nie moze byc gangsterem? w koncu to najwiekszy kozak w historii gier komputerowych, i nawet za to warto wkrecic go w jakies smieszne klimaty. Chociaz fakt że Rasta Mario to byłaby już przesada, ale wystarczy dodać mu łańcuch na szyje i zrobic ze w intrze pocina z luigim i 2 biaaatch w lowriderze czy cos, i już mamy mario gangsta.. i pomysl wcale glupi byc nie musi jak sie dobrze rozpracuje..

 

Masz rację, ale trzeba to zrobić umiejętnie, czego nie widzę w tym zalążku produkcji. Bo grzybki halucynogenne i goombasy z afro na razie na mnie wrażenia nie robią... Jeśli ktoś dobrze to dokończy, to fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...