Skocz do zawartości

Play Games


Maxpayn

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzyłem ja sam strone naszego teamu narazie tamto forum poszlo sie j****** ale nie dlugo zrobie do strony, narazie na stronie nie ma nic takiego wielkiego. Tylko ja jestem zarejestrowany bo Pabla nie ma a reszta nie dostępna ale jak beda to sie zarejestruja, ej a wy sie zarejestrujecie? pliska :rolleyes: . Tam urzozmaice ale czy to ma sens jak nikt na to nie bedzie zagladal???

 

Adres stronki: www.playgames.xt.pl :jezor:

 

Troche jojo szwankuje ale jak tak dalej bedzie szwankowac to przerzuce sie na prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkrótce to wakacje i świerze powietrze, a nie zamulanie przed kompem.

 

Hmm....tera będziesz mial pretensje że cie nie przyjeliśmy po 1: Wole programować sam bo nie lubie programować z kimś.

Po 2: Nie chcemy aby z teamu powstało wielkie gówno przyjmując ogromną ilość użytkowników i robić bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o strone to nie mogę jakoś sie zalogowac, jak biore na aktywacje konta to jakies wszystko dziwne jest i wogule :blink:.

 

Edit:

Ciogle mi wyświetla że nieprawidłowy nick lub hasło:blink:.

Ja już nie moge.

 

Edit2:

Narazie to tak niezbyt rysuje ale mam dopiero 11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy się doczekamy pierwszych efektów pracy na poziomie wykonanych przez team ^^?

 

PS: Raczej cieżko żebym był zakałą własnego nicku który nosze od tak dawna, pozatym... zakała najczęściej nic nie umie, jest fajtłapą i nie ma na swoim koncie niczego ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...