Skocz do zawartości

Jaki masz system?


cyberdog

Windows, Linux?...  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz na swoim komputerze?

    • Windows 95/98/Me
      2
    • Windows 2000/2003/XP
      40
    • Windows Vista
      3
    • GNU/Linux
      7
    • Inny
      0
    • Mam kilka na dysku...
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest Windows 32 i Windows 24? Po co rozdrobnienie na Win XP i Win XP Professional? Jak już chcesz tak rozdzielać, to wypisz wszystkie dystrybucje Linuksa i wszystkie wariacje Visty dostępne w sprzedaży. Poza tym, nie łatwiej by było zrobić:

- Windows

- Linux

- BSD

- Solaris

- Inny

Tak by było o wiele prościej :] . Ankieta do du*y zrobiona ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Na pewno jest 32 i 24 win.

Nie...tak są podpisywane DLLe (bazy programistyczne) w Windowsach, gdzie w np: XP masz Win32, czyli bazę 32-bitową, a w jakiś starszych masz wspomniany przez Ciebie Win24, czyli bazy 24-bitowe...chociaż ja tylko kojarzę 32 i 16 :]

 

Tymon, "Odrazu" pisze się łącznie! Prawda?...

OMFG, "odrazu"!!!! Weź mnie nie rozbrajaj...

 

BTW. Jak już, to brakuje systemów 3.x, które mogłyby być zamiast tego 32 i 24...i gdzie XP Home Edition???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że przeszukałem bezcelowo całą Valhalę!

Ten fragment się kupy nie trzyma-w końcu miałeś cel, szukając jakiegoś podobnego topicu! <_<

 

-Microsyf Windows

Mimo, że się z Tobą zgadzam, to i tak jestem oburzony obrażaniem mojego zasyfionego Windowsa! :P

Zanzaczyłem XP...ale już wcześniej. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Poprawiłem ankietę. BSD, Solarisa czy jakieś Maci Sraki nie ma potrzeby uwzględniać, ponieważ mają popularność mniejszą od 0.1%. Jak kogoś ciekawią staty gmclanu:

capture1cv8.th.png

 

a ja mam windows bania cały czas mnie aktualizuje a ogólnie ma to ścierwo xp he smile.gif otginał uhh...

To po co go używasz? Ja bym się nie zmuszał do czegoś czego nie lubię. Zainstaluj se linuksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wcześniejszego pytania Adstera o Linuksa: to zależy jakie distro sobie wybierzesz :] . Taki Slackware działa nawet na 386 :] . Poza tym, zawsze można sobie zoptymalizować system wywalając zbędne bajery zajmujące procka i pamięć typu Beryl, Karamba, Superkaramba; wgrać lekkie środowisko graficzne typu Blackbox, Fluxbox, XFCE; korzystając z lżejszego oprogramowania np. zamiast pokaźnego odtwarzacza audio Amarok używać lekkiego i starego XMMS. Poza tym, tutaj jest ładny poradnik jak zoptymalizować Ubuntu: http://forum.ubuntu.pl/viewtopic.php?t=10996 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...