Skocz do zawartości

Zablokowane Strzelanie nie takie jak na FAQ


hugos147

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, zrobiłem broń i pocisk (pocisk ma w sobie że strzela i daje dźwięk),a broń nic nie ma w sobie.

I teraz pytanie:

Jest mapa a, na mapie jest broń i chce że jak z nią kolizuje to broń znika i naciskając SPACJA strzelam innym pociskiem. Chce dodać że jak naciskam SPACJE to standardowo strzela innym pociskiem i chce ze po kolozji strzela innym pociskiem ale zeby strzelało sie tym samym przyciskiem.

Może ktoś pomóc? Jeśli tak to prosze powiedzieć gdzie mam wkleić kod :P :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????????????????????????????

Mów jaśniej następnym razem.

 

Zrób objecty pocisków i jeden pocisk standardowy którym ztrzela hero

i daj hero kolision z bronmi i daj im kloc change object zaznacz other wybierz pocisk standardowy

i ustaw zmiane na nowy pocisk :D

 

EDIT: A tak wogóle zły tekst do topicu tobie chodzi o zmiane broni a nie o strzelanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, problem rozwiązałem powiedzmy że mi troche pomogłes :P Pytanie jak?

Widząc ten projekt zauważyłem uwage na niewidoczna zmiane bohatera który po zmienieniu wypuszczal bomby :P

Wiec ja pomyslalem ze zrobie tak:

- Broni dalem ze jak bede mial z nia kolizje to "bohater" zmieni sie w "bohater1" a bohater1 strzela innym pociskiem :) Bardzo proste ale długo myslalem nad pomyslem jak zrobic :) Wielkie dzieki za fatyge :)

Twoje wymagania za pomoc to: ?

 

Odpisz i jeszcze raz wielkie dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie pisz postow pod rzad.

2.

Broni dalem ze jak bede mial z nia kolizje to "bohater" zmieni sie w "bohater1" a bohater1 strzela innym pociskiem
Zly pomysl, nie wydajny, lepiej zrob na zmiennych. Zrobie ci przyklad. (mam teraz dobry humor)

przyklad: http://www.gmclan.org/uploader/863/bronka.gm6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...