Skocz do zawartości

Gang


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie co mi się podobało w tej grze to tylko grafika ale ona jest pewnie nie twoja. Zastanawiam się tylko gdzie ją znalazłeś. Co do ładowania to już mi się GTA: San Andreas ładowało. Postać jest bardzo wolna i jak się wejdzie do czołgu to od razu się na nim przycina. Muzyczka ładnie dobrana można powiedzieć iż daje nawet klimat. Moja ocena to 3 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika bohatera jest z gry GTA2. :)

Zaraz ocenię. Pobieram grę.

 

Edit:

 

Ta gierka jest na maksa wypasiona! Bardzo wolny bohater, Grafika z innych gier i z internetu (wiem z jakiej strony :lol2:) i wkurzająca muzyka! Gratulacje!

 

Ale gierka naprawdę dobra. Daję 4 buźki :)

Tylko ci pakerzy... Eee... przechodnie są cztery razy tacy jak my!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jedyne, co mnie tu urzekło to muzyka... Chociaż i ta jest krótka :P Gra ostro niedopracowana, ludek za wolno chodzi, grafika denna... Na początku gry myślałem, że to jakaś dżungla albo gra wojenna, bo hero i samochody tak wyglądają... Poza tym nie wiadomo gdzie iść, jak iść, mało widać, grafika podłoża tylko lepsza niż inne, kule odbijają się od pojazdów (może tak ma być ?)... Malo przechodniów do rozwalenia i brak jakiś wsazówek albo mapy bo trudno do nich dojść. Trudno dojść gdziekolwiek. Ale daję Ci dwie gwiazdki na dobry początek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezmienie prędkości bohatera wymyśliłem inny sposób na przyspieszenie tryb biegu

 

 

i tak jak na moją pierwszą grę 2 gwiazdki to dla mnie dużo

 

edit: zapomniałem dodać poprawiłem wsiadanie i wysiadanie bohatera i zmieniłem wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...